ar 156 õõtsade komp. ebay-st

#1
Tere! :icon_hi:
Kas keegi oskab öelda saksa ebay-s AR 156-le müüdavate õõtsade komplektist midagi.
Hind on küll soodne(´210euri pluss saatmis kulud) aga puuduvad teadmised pakutava toote kvaliteedist.üleüldse puuduvad teadmised mis toode on sellele margile hea ja mis mitte, Ei mõista ka seda keelt seal hästi.
Panin ka lingi mis viib otse selle komplektini.
Tänud!
http://cgi.ebay.de/Grosser-Rep-Satz-Que ... 56365c3e51" onclick="window.open(this.href);return false;

ar 156 õõtsade komp. ebay-st

#2
Ega sellise raha eest head asja ei saa. Ise sõitsin odavama otsa õõtsadel ca 25000km-ga puksid pehmeks :icon_problem:. Mulle on usaldusväärsed allikad muidu Ruville'i toodangut soovitanud, suhteliselt okeid pidid olema ka Sidem'i jupid ::itpnt::

ar 156 õõtsade komp. ebay-st

#4
janar_t kirjutas:Ega sellise raha eest head asja ei saa. Ise sõitsin odavama otsa õõtsadel ca 25000km-ga puksid pehmeks :icon_problem:. Mulle on usaldusväärsed allikad muidu Ruville'i toodangut soovitanud, suhteliselt okeid pidid olema ka Sidem'i jupid ::itpnt::
ma eeldan et sa räägid ülemistest õõtsadest, nende puksid on jah suht õnnetud päris paljudel tootjatel, aga selle vastu leiab rohtu, ilma tuunimata ei ole mõtet neid alla toppida