Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#661
bnd kirjutas:
Luman kirjutas:Võiks mõni auto olla, mis ei ole remondis... :icon_censored: :lol:
Itaalia rõõmud ? :mrgreen:
Nii paraku on jah. Mõtlesin, et peaks külgkorviga Jawa ostam, oleks hea praeguse ilmaga ringi lasta 8)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#662
Slicer kirjutas:Kellegi Alfal selles kuumuses ka probleeme on? :mrgreen:
Muid muresid ei ole, ainult et signa kipub kuuma/niiske ilmaga lõugama hakkama. "Tavaliste" ilmadega ei pasunda. Peaks ehk mõne signalisatsioonidega tegeleva firma poole pöörduma?

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#665
Kui keegi tahab minna vaatama homme Mad-Croc Estonian Rallyt ja pileteid veel pole, siis mul on pakkuda 2tk.
Tegemist siis 3 päeva Rali Passidega. Kes tahab siis 1 tk 150kr või 2 tk koos ning 300kr :)
Eelmüügist muidu 195kr ning kohapeal 250kr.
Viimati muutis Slicer, 16 Juul 2010, 01:24, muudetud 1 kord kokku.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#666
Viimasel ajal olen täheldanud, et kui autoga sõidad, ning lased sõiduajal gaasi maha(vähendad järsemalt kiirust), siis jääb makk korraks seisma(tegu kassetikaga) nagu vool kaoks tagant ära, ning siis hakkab uuesti tööle.
See võis ka eelmise maki vea põhjuseks olla, kuid kust viga otsida sel juhul?
Geneka harjad vahetasin ära, nii et viga ei tohiks seal olla.
Ehk oskab keegi midagi täpsustavat öelda? :roll:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#667
Kas kellelgi oleks aega või teab kedagi, kellel oleks aega, et pühapäeva hommikuks Peugeot 306XSi väljalaskekollektori tihend vahetada ja mõned murdunud poldid välja keevitada, (olgu mainitud, et vl kolle on tulemüüri ja mootori vahel) siis võiks teada anda. Lepiks mingid variandid kokku. :roll:
a.k.a Anthrax

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#668
Kes on huvitatud sellisest kleebisest?
Pilt
Pilt
Ma tellin oma GTA'le ning mida rohkem tellijaid on seda odavamaks see läheb. 8x8x8 cm oleks suuruseks. Ning öeldi, et suudetakse 100% identne originaalile luua. Ma täpset hinda ei tea veel öelda, ma ütlesin esialgseks koguseks 6tk, tegelane pidi välja uurima 2'st kohast mis see maksma läheb. Aga ma ise eeldan, et sinna 150-200kr vahele /tk.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#670
Slicer kirjutas:Kes on huvitatud sellisest kleebisest?

[ http://img10.auto24.ee/auto24/560/106/18169106.jpg ]
[ http://i577.photobucket.com/albums/ss21 ... _500_2.jpg ]

Ma tellin oma GTA'le ning mida rohkem tellijaid on seda odavamaks see läheb. 8x8x8 cm oleks suuruseks. Ning öeldi, et suudetakse 100% identne originaalile luua. Ma täpset hinda ei tea veel öelda, ma ütlesin esialgseks koguseks 6tk, tegelane pidi välja uurima 2'st kohast mis see maksma läheb. Aga ma ise eeldan, et sinna 150-200kr vahele /tk.
meil on pilotis tavalisi kleepekaid ristikheinaga, ca 25EEK.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#672
alfagirl kirjutas:
oimate156 kirjutas:võib olla teab keegi , kust saab fiat 500 rentida paariks päevaks?
võta fiati esindusest "proovisõiduks" paariks päevaks :)
minu teada esindused annavad ainult paariks tunniks või ma eksin?

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#673
Oleneb läbirääkimistest. Kuid ma tean, et sõbra õde võttis Peugeot 207 paariks päevaks. Aga ta sai selle selletõttu, kuna neil oli varem ostetud ka Peugeot sealt. Ehk oli varasem klient.


1 Ralli Pass müüdud ning 1 veel alles. Kes ees see mees. No offence to the ladies :P

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#675
alfagirl kirjutas:
Slicer kirjutas:Kes on huvitatud sellisest kleebisest?

[ http://img10.auto24.ee/auto24/560/106/18169106.jpg ]
[ http://i577.photobucket.com/albums/ss21 ... _500_2.jpg ]

Ma tellin oma GTA'le ning mida rohkem tellijaid on seda odavamaks see läheb. 8x8x8 cm oleks suuruseks. Ning öeldi, et suudetakse 100% identne originaalile luua. Ma täpset hinda ei tea veel öelda, ma ütlesin esialgseks koguseks 6tk, tegelane pidi välja uurima 2'st kohast mis see maksma läheb. Aga ma ise eeldan, et sinna 150-200kr vahele /tk.
meil on pilotis tavalisi kleepekaid ristikheinaga, ca 25EEK.
et tulen sisse ja küsin kleepse?
muuseas kas teate miks need kolmnurga sees on, mina tean ::itpnt::