Suvaline PLÄMA vol 2010

#571
alfanatico kirjutas: teistel hea soojas toas lugeda :reading:
Ha-ha-haaaa
olen alates neljap maal lund rookinud ja siis nüüd pühap Paikusele tulles, avastasin, et sissesõidutee otsa on lükatud selline meetrine vall. Kaevasin sealt läbi :icon_censored:
Nüüd olen 2 päeva maja katust rookinud, 1/3 veel teha. 1,2m lumevaalud olid peal kohati- kõhe hakkas :mrgreen:

Aga õnneks saabus just kopp maja ette, nüüd saab vähe lõbusamalt hakkama :icon_thumbup:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#573
bnd kirjutas:
alfanatico kirjutas: teistel hea soojas toas lugeda :reading:
Ha-ha-haaaa
olen alates neljap maal lund rookinud ja siis nüüd pühap Paikusele tulles, avastasin, et sissesõidutee otsa on lükatud selline meetrine vall. Kaevasin sealt läbi :icon_censored:
Nüüd olen 2 päeva maja katust rookinud, 1/3 veel teha. 1,2m lumevaalud olid peal kohati- kõhe hakkas :mrgreen:

Aga õnneks saabus just kopp maja ette, nüüd saab vähe lõbusamalt hakkama :icon_thumbup:
...mõndade eranditega :mrgreen: ...sry :mrgreen:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#575
Ilmselgelt jõuluvana eksis, kui astus sisse "sparki" juurde, kuna seal majas AR enam ju pole :icon_problem:

Siit tuleb kohe uus teema- kas tal äkki ka midagi mõttes või juba tellitud :guns:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#576
bnd kirjutas:Ilmselgelt jõuluvana eksis, kui astus sisse "sparki" juurde, kuna seal majas AR enam ju pole :icon_problem:

Siit tuleb kohe uus teema- kas tal äkki ka midagi mõttes või juba tellitud :guns:
peab hakkama survestama sparki jah, mida värki on... kus on alfa, mees?!? :grandpa:
(olen kindel, et päkkarid tõid independenti õigele aadressile, spark tahtis 1.1 mootoriga roosa interjööriga mitot) :icon_think: