155 2.0 :Kasakas:

#16
E.T. kirjutas:mulle meenub see geniaalne junn mis nuka asendit keerab... see võib ka masuudinoodi tuua soundi....


kordamine tarkuse ema... tark junn mis keerab nuka asendit e variaator. ise põdenud läbi selel lastehaiguse oma 156-ga ja peale variaatori vahetust käis mootor ikka päris õige häälega.



ostuhetkel ma müüjalt uurisin, et mis kamm on... kodanik müüja ütles, et see on alfale omane hääl ja selle kallal on insener vaeva näinud, et vaata milline minek jne... noh, nii lolli juttu ma ei olnud ammu kuulnud ja rohkem temaga ei arutanud autoteemat... ostsin ära ja tegin korda.



156 puhul maksis see junn minu mälus 4,6 keek vbla oli koos paigaldusega... hinnaskaala a la auser... siis ma veel trk ei tundnud ju...

155 2.0 :Kasakas:

#17
jannuhellu kirjutas:imelik ajate judinad peale mulle :S
ehk teeb minu mootor ka nii :S tyhikaigul kaib kyll mootor imelikult kah nagu mingi pisike klapi klobin oleks aga ma voin 100 protsendiliselt eksida ka yheski teenenduses pole kyll mainitud et mootor ei toota korrektselt isegi diagnostikas oeldi et kui kyynlad ja katalysaatori ara vahetan on mootoriga okei


oh ära muretse :lol:

Sinu auto primitiivne ja algeline :twisted: mootor nukka ei keera (pisike klõbin võib olla vanast õlist või valedest klapivahedest 8) -> jah ei ole Sul hüdrotõukureid ega midagi)-> LIHTNE JA ORIGINAALNE ALFA V6 (loe-> Päris Alfa 8) )
Viimati muutis ts, 14 Mär 2007, 16:18, muudetud 1 kord kokku.
Tegelikult ma olen normaalne....

155 2.0 :Kasakas:

#18
OK selge eks tule siis see ka välja vahetada sorry et ma algul sinu juttust aru ei saand et mis junn :lol:

155 2.0 :Kasakas:

#20
:lol: Ma tahaks kohe teada mida Itaalane mõtles, kui 155`le kojamehed ette pani. Minul jäi täna igatahes uued kojamehed ostmata. :?

155 2.0 :Kasakas:

#22
Niisis täna selgus lõplikult et sellele mootorile saan aint õli ja filtri :? Tellides siis 104 kw mootorile rulle ja rihmasi, selgus et neid lihtsalt pole saada :? 110 kw võta mida tahad rihmade suhtes. :cry:

155 2.0 :Kasakas:

#23
ahh tule mõistusele. alfale on kõiki rihmasid saada. hinnad pole üldse hullud.



/me tellis just punasele kõik uued asjad...
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

155 2.0 :Kasakas:

#26
Vaadake ma ei saa aru ,kas 2.0 16v on olemas siis 104 ja 110 kw ...kas mitte 104 kw pole mitte 8v :?

155 2.0 :Kasakas:

#27
kasakas kirjutas:Vaadake ma ei saa aru ,kas 2.0 16v on olemas siis 104 ja 110 kw ...kas mitte 104 kw pole mitte 8v :?


KUI sul on 8V siis oled pidevalt siia äsanud valesid pilte :lol: 8V on Nord, seega ketiga :roll: ja sinna tõesti rullikuid ei saa :lol:



ehk siis -> SUL ON 16V deriveeritud isend NING arvatavasti on see 104kW powered by ARK (võta sildilt oma mootori kood ja mine küsi selle järgi :wink: )
Tegelikult ma olen normaalne....