AR 155, 1993, zakalwe

#91
930 on 145 ja 146 - a1 on 1,7 16v boxer ( ja ei ole nagu täiesti minu oma- küll aga osalesin ostuprotsessis ja vahepealsetes toimetamises - suvel ka taastamisel 0:)

AGA see teema läheb nüüd kinni seisult : kordusülevaatus, sarniir, käsipidur ja heitgaasid)
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#92
Just nii.
TÜV kontrollkaardi annan ka sulle. Missed gaasitest vaid milligrammi: kõrgendatud pööretel min oli 0.583, kaardil 0.732, tühikäigul OK 0.237. lambda pööretel 1.071, vaatasin uuesti numbrid üle
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#93
Nõndaps,
kui ts sellega koju jõuab (ja ma ei näe, miks ei peaks), siis räägib ta teile juba ise edasi.
Minu vastutusala on selle auto puhul lõppenud. Nuuks.
Raip, mul pole nii head autot varem olnud.
Aga vähemasti on ta õigetes kätes.

PS: kunagi ma tahaks ilmselt oma hevikassette tagasi saada. Kasvõi selleks, et nad digitaliseerida ja hallis kasutada.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#94
kassetid saad tagasi, kui need ära olen kuulanud (see tähendab, et pean umbes kaks nädalat autoga ringi sõitma) :icon_angel:

loodetavasti lähiajal juba - kui sellest kuminast lahti ei saa, siis peaks mõtlema midagi ägedamat kõlarite osas välja :icon_thumbup:

Ehk siis pakuks, et kassetid saab toimetada kohale hiljemalt siis, kui sinisele järgi tulen :thinking:

EDIT: tänaseks aitab - 155te teemat alustan millalgi hiljem :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#95
ts kirjutas:peaks mõtlema midagi ägedamat kõlarite osas välja :icon_thumbup:
aa.
Uksepolstrid on küljes sinise omad ja kõlarid seal sees puhtteoreetilised. Sinisel jooksis juhe sinna kõlaritesse, punasel ei. Pole kunagi olnudki, punase originaalpolstrites pole kõlari lõhnagi.
Aga heviga pole vaja kiirustada, roki rahus. Peamine, et kunagi saab (seal on vist paar originaalkassetti, mis tänapäeval on suht rariteet)

Millega mulle meenub...eriti cool väljamõtlemine kõlarite osas oli kunagi see, kui me bändivõimu tagant mingi suure 400w trapetsi golfi pagassi pakkisime. Nigu olekski bänd pagassis mänginud:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron