Re: Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#362
Niiii siiis....

kevad on käes :) Raplasse kahjuks ei jõua sellega. Aga siiski... järgmine kuu toon õliradika ja saan vähemalt liikuma selle.

nädalavahetusel tuli mott ja hakkasin tegutsema.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Lansekas ikka natuke sees ja natuke alla poole ära läinud. Korra pinki panema ja rahulikult tirima seda natuke.


Kui tähts see kütuse aurude kogumise anum on?

Igapäeva sõidukit sellest ei tule vist. Pigem selline ... eee sihtotstarbeline, kiiresti otse ja kurve läbiv auto :twisted:
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#363
:eh:

vaadates siin viimaseid arenguid...

:roll: peaks ühe enda omadest kah sihtotstarbeliseks ehitama vist :mrgreen: ja siis saaks 155 cupi luua (kuna kõik niikuinii korraga kohal pole, siis oleks enamvähem kolmas koht garanteeritud) :beaver:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#364
See muidu oleks päris huvitav situatsioon, kus eestis sellistest ringraja sarjadest(mitte lihtsalt rajapäevast) on puudus ning siis tulevad Alfistid oma Alfa Romeodega, mida on niigi vähe eestis, millest sõitvaid variante on veel vähem, ning siis võtta aluseks 155, mis Alfade enda seas on juba veel haruldasem...jaa siis teha neile oma ringraja sari :D

Muidu mulle väga meeldib see üldine suund nendel raja 155tel, paneb endalgi mõtte liikuma :think:
cron