Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#34
loodetavasti sätib omanik ise end nüüd siia jutlema :hi:

paar pilti kah:
põhiabiline
20130712_153229.jpg
20130712_153229.jpg (102.14 KiB) Vaadatud 6521 korda
asetus enne
before.JPG
before.JPG (122.94 KiB) Vaadatud 6521 korda
asetus nüüd
after.JPG
after.JPG (64.99 KiB) Vaadatud 6521 korda
mootor, nagu salongist tuli
eng_before.JPG
eng_before.JPG (190.91 KiB) Vaadatud 6521 korda
ja peale ümberehitamist
eng_after.JPG
eng_after.JPG (367.35 KiB) Vaadatud 6521 korda
ja selline töö käis
pil1.JPG
pil1.JPG (436.17 KiB) Vaadatud 6521 korda
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#35
albertini kirjutas:Halleluuja !
Hirmus andmine on alanud küll peale pea kolme aastapikkust vaikust.
Mis värvi alla Alfa mattub ?
Värviks jääb ikka midagi halli ja ilmselt jääb ka tagaluuk mustaks, sest see sobib kuidagi imeliselt. Aga tõsi ta on. Andmine käib juba juuli algusest saati. Ja puhkepäevi on olnus sellest ajast vaid 1. Puhkus nüüdseks läbi, aga peale tööpäeva saab ikka nokitseda. Kindlasti muidugi ka nädalavahetustel. Ka garaaži võimalus on nüüdseks olemas, aga hetkel jätkaks siiski meeldivas puudevilus ja värskes õhus.
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#36
Kuna olin avastanud, et auto esiots on kunagisest korralikust paugust vais mõned sentimeetrid nihkes :( ja parem tiib oli pahtlist sendi jagu pikemaks ehitatud, siis sai pandud oskused proovile. :crazy: Millest selline põnev tegur tulla saab? :idea: Alustuseks tuli kapoti hinge alune plekk allapoole saada ja seejärel vaid nina paar senti paremale nihutada. Lihtne, kas pole? Jah, aga seda majaesises tingimuses? Haah! Ikkagi lihtne. sai nuputatud ja tsipa auto nina nuusatud ühele ja teisele poole ning ongi :thumbup: ninaga on kah nüüd korras.
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#37
:hi:

update-> laupäeval sai poolraam komplektseks -> õõtsad, stabikas jms külge, mootor peale, "uus" sidur, kast külge :roll: Siduriks sai originaalist natuke pisem, kuna originaal ei mahtunud uue mootori hooratta kotta ära... ja nagu selgus, oli keegi juba enne nalja teinud ning komplekteerinud 1,7 16V korvi 1,4 jaoks mõeldud kettaga :wtf: mille tulemusena oli korvi servas ca cm vaba ruumi :mrgreen:

"uus" sidur pärineb siis 1,4 pealt, kannab Valeo kirja ning on hinnanguliselt saanud liikuda umbes aastakese (paistis nagu uus) :wave:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#38
heh,
peaks ka veel korra enne puhkuse lõppu läbi astuma ja üle vaatama ja käe külge panema (ja ühtlasi hoovi ajutiselt veel ühe alfa jagu täiendama)
PS145 on nii spetsiks muutunud, et aitab mul siis ühtlasi radikaaluse tala ära sirutada (auk kruusateel, ise ei sõitnud) ja need stange kinnitushargid, mis tegime, uuesti paika panna ja ära fiksata.
ts kirjutas: 1,7 16V korvi 1,4 jaoks mõeldud kettaga :wtf: mille tulemusena oli korvi servas ca cm vaba ruumi
Vastupidine oleks oluliselt sitem variant (tjeehtud! et siis ketas lihtsalt korvi ei mahu)

PS: puhkus lõppeb KOLMAPÄEVAL:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#40
zakalwe kirjutas:heh,
peaks ka veel korra enne puhkuse lõppu läbi astuma ja üle vaatama ja käe külge panema (ja ühtlasi hoovi ajutiselt veel ühe alfa jagu täiendama)
PS145 on nii spetsiks muutunud, et aitab mul siis ühtlasi radikaaluse tala ära sirutada (auk kruusateel, ise ei sõitnud) ja need stange kinnitushargid, mis tegime, uuesti paika panna ja ära fiksata.
ts kirjutas: 1,7 16V korvi 1,4 jaoks mõeldud kettaga :wtf: mille tulemusena oli korvi servas ca cm vaba ruumi
Vastupidine oleks oluliselt sitem variant (tjeehtud! et siis ketas lihtsalt korvi ei mahu)

PS: puhkus lõppeb KOLMAPÄEVAL:)
:hi: :mrgreen: :beaver: kohtumiseni, siis taas "kolmapäeval"
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#41
Sattusin tööasjus ka ükspäev sinnakanti ja nägin " ehitusplatsi " oma silmaga ära. Leidlikuse eripreemia kindlasti eelkõnelet foorumikasutajale. :clap:
Kui tahe on suur saab igast Alfast, igal ajal, igas kohas ja kõikide vahenditega teha taas tänavate hirmu :twisted:
Alfas are for nice people...

Re: Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#42
albertini kirjutas:Sattusin tööasjus ka ükspäev sinnakanti ja nägin " ehitusplatsi " oma silmaga ära. Leidlikuse eripreemia kindlasti eelkõnelet foorumikasutajale. :clap:
Kui tahe on suur saab igast Alfast, igal ajal, igas kohas ja kõikide vahenditega teha taas tänavate hirmu :twisted:
tänud. siia hulka lisanduvad muidugi veel ka alfakass ja ts
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia
cron