Re: Ostan AR 156 tumesinise dok.

#1
Alfad on varsti nagu omal ajal suvalised põlluralli sapakad, mis kadunud vanaisa sõbra nimel ja dokumendid juba aastaid kadunud.
a.k.a Anthrax

Re: Ostan AR 156 tumesinise dok.

#3
Juba ongi.

Ja üldse, tumesiniseid 156-sid on sõrmedel loetud hulgal. Mina ega mu lapsed (kes muud ei tee, kui tagaistmel kulgedes AR-sid kokku loevad) pole seni tuvastanud rohkem kui 1-2.
Kas poleks mõistlikum suhelda ARKiga (nad on väga vastutulelikud, kui ilusti rääkida) ja teha dokumentide duplikaadid...mingi paarikümne rubla eest.

Miks võõrad/valed dokumendid on halb mõte, selle kohta on siin foorumis ka teema, mida ma küll hetkel otsida ei viitsi.
Ülevaatusel nt. vaadatakse kere sisse pressitud vin-koodi vastavust passis olevatega.

Ja üldse, miks on vaja ARK-is käimise asemel dokumentidega jobutada?

Palun selle kohta selget ja adekvaatset põhjendust, vastasel juhul olen sunnitud modereerima (teema kustutama/lukustama). On vähe põhjendusi, miks on vaja ARKist mööda minnes (tõenäoliselt riigi poolt kehtestatud määradest kallimalt) dokumente osta...ja enamus on kas ebaseadulikud või kuskil legaalsuse piiril.

Eesti riik ei pruugi küll enamuses meist vaimustust tekitada, aga hämaraid tehinguid palun siin foorumis mitte sooritada.

Tänud ette, põhjendust oodates, jnejne.
Aega on 24h.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)