Re: Suvaline pläma 2016

#121
Eile nägin Tallinnas Merepuiesteel taksot... milleks oli Alfa 159 SW (vist oli 2.2JTS). Juhiks oli päris kena noor tsikk :)
Logo või firmast ei saanud sotti, kuna asus juhi uksel ja oli suht pisike. Ning minu jaoks oli tegu uue ja tundmatu firmaga. Auto tundus sile ja hästi hoitud.
Takso firma logo nägi välja kui punane ring ja mingid valged kirjad sees... äkki keegi on veel näinud?

Igatahes üllatus oli üsna suur... ning, et selline kena noor naine veel takso roolis!

Re: Suvaline pläma 2016

#122
Tartus neid naisi ikka jagub taksoroolis, aga paraku kõik el-taksode roolis :( isegi mõelnud, et peaks minema taksot sõitma(mis se üks kutsetunnistus juureda teha pole) aga mind vist 147 keegi sõitma ei võta...

Re: Suvaline pläma 2016

#124
Slicer kirjutas:Selle tüübi ülevaated on väga head, varemgi vaadanud. Kuid millegipärast olen maha maganud Brera TBI ülevaate.
[youtubes]http://www.youtube.com/watch?v=Il-ujILxYrM[/youtube]
Seal ta mainib väga tihti seda teemat, mida ma isegi mõtlen- miks on 159 ja Brera nii paganama rasked? Saan aru, et mugavuselektroonika, turvalisus jms kõik kaalub, aga Brera 1,4 tonni ja 159 1,6-1,7 tonni.. :)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#125
tegelikult peale facelifti kaotati niigi 45kg

turvalisus ja klaas on need mis kaaluvad (talad ustes, paks põhi, rohkem tugiposte jne)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa 159 kaalust

#126
Õnneks see kaal tavasõidus suur tunda ei anna, diisel jaksab vedada küll seda.
Tallinna lohkudes ja aukudes ning libedaga pidurdamisel on märgata kõige paremini ning järsemas kurvis- jällegi eriti libedaga. Kui sellega arvestada, siis pole hädas miskit :p
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#127
Tegelikult vaadates konkurente ei ole 159 midagi raske- premium marki konkurendid on samas kaalus (ja kuna nende pihta sihiti, siis loogiline).

Ega need ajad, kus 4 täismõõdus inimest ja nende pagasit vedada suutev auto kaalus 1000kg ringi tagasi ei tule :-)

väike ringvaade "selle klassi ajaloost ja kaaludest): mängu nimeks "spot the pattern"
159-> 1,4-1,7 tonni -> GM (ja 4x4)
156-> 1,2-1,5 tonni-> Alfiat ja Busso
155-> 1,1-1,4 tonni-> nord, busso ja lamperdi (4x4)
75-> 1,1-1,3 tonni-> nord ja busso
116 Giulietta-> 1-1,2 tonni-> Nord
105 Giulia-> 1-1,1 tonni-> Nord
101 Giulietta-> 950kg-> Nord

Ah jaa teine asi veel-> eks autod on s...tta kanti kasvanud kah muidugi :-)
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#129
daFak ?

10+ tuh on natuke teisest mastist sõidukid (kindlasti mitte poole bodykitiga ja iseehitatud ning 1,8 mootoriga)

Ideaalkorras turbo või QO/QV läheb selle hinnaga võibolla müügiks küll aga vabalthingav 1,8 :roll: isevahetatud istmete ja summutiga... ei usu nagu hästi (oleKS ralliseades, siis võibolla... aga sellise hübriidina :roll: )

teisalt jälle-> müüja turg... kui keegi tahab omale transaxle sedaani, siis ega hetkel Eestist odavamalt ei saa kah :-)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#130
75 tundub, et on korralik kuigi jah, hinna ja velgedega on üle pakutud ...
Samas, kui ta tõesti on korras - ilma roosteta ning kõik tehnika ja elektroonika korras (st keegi on just lõpetanud omale ideaalse auto ehitamise) - siis pole ka see hind miskit hullu, aga sellise hinnaga on ostjat raske leida.
ja V6 saab sinna ka vahele istutada ...
ts kirjutas: müüja turg... kui keegi tahab omale transaxle sedaani, siis ega hetkel Eestist odavamalt ei saa kah :-)
Kõik on müügiks ...
Kui keegi väga tahab, siis ma võin enda pooliku projekti ˇ5K€ eest ära ärida :)
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2016

#131
Ideaalses korras Alfa Romeo 75 läks 2200 euroga Jarmole. Nii väliselt, kui ka tehnika osas tundus küll väga ausa masinaga tegu olema. Sama mootorit omav masin oli minu mäletamist mööda. 8-)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#133
Alfa Romeo 33 kirjutas:Ideaalses korras Alfa Romeo 75 läks 2200 euroga Jarmole. Nii väliselt, kui ka tehnika osas tundus küll väga ausa masinaga tegu olema. Sama mootorit omav masin oli minu mäletamist mööda. 8-)
Sama mootor jah.. aga see on tegelt kutu. Vb sellest ka müügi põhjus. Aga toorikuks on see täitsa okei.
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: Suvaline pläma 2016

#135
Alfa Romeo 33 kirjutas:http://www.auto24.ee/used/1613185
Keegi midagi sellise isendi kohta oskab rääkida? Juppide saadavus vist on suht kehv Eestist? Remondikoha leidmine ka Eestis suht keeruline?
Silber Auto vist ametlik esindaja Eestis ning mälu järgi olen ühte masinat kunagi ka Pilotis näinud.
--
Urmas
cron