M:Alfa Romeo Giulietta QV

#1
Pakkuda müügiks Alfa Romeo Giulietta QV G430 .
Kui otsid kiiret autot, siis see ootab sind siin.Kui see peaks saama sinu omaks,siis pead arvestama sellega et tihti pööratakse sulle tähelepanu-kes tõstab :thumbup: ülesse,kes tahab sinuga joonele panna jne.Nii ,et kodanikud ,seltsimehed tulge ostlema. :)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Model year: 2015
First registration: 05/2015
Mileage: 7.000 km
Exterior: Red "Rosso Competizione 8C"
Interior: Black leather + alcantara
Engine: 1.75l 177kW
Gearbox: 6-speed automatic TCT
Acceleration 0-100 km/h: 6.0 sec.
Top speed: 244 km/h
Weight: 1320 kg
Power-to-weight ratio: 134 W/kg

Accident free: Yes
Service history: Yes
Number of owners: 1
Warranty: 05/2020

The engine from Alfa-Romeo 4C

Equipment:
Alfa Romeo DNA system
18" wheels
Launch control
Cruise control
Parking sensors front+rear
Sport seats
Seat heating front
Front seats lumbar adjustment
Bose sound system
Xenon
LED day time driving lihgts
Multifunctional steering wheel
Panorama roof system electrical
2-zone climate control
Brembo brakes
Red brake callipers
Tinted windows
Alarm
Rain sensor
TPMS tyre pressure monitoring system
Rohkem infot ja pilte siit http://www.sportauto.ee/Alfa_Romeo_Giul ... /index.php
Pakkuda võib kinnisvara,väärtpabereid või raha.
t e l. 50 26 68 9

Re: M:Alfa Romeo Giulietta QV

#4
ainult esivedu :thumbdown:

antud masin muidugi kompenseerib selle difri ja kastiga :thumbup: mõnus auto iseenesest.

Kompaktsusest jääb asi natuke eemale-> ei tasu lasta ennast välimusest eksitada- tegelikult on tegemist üpris suure autoga... isegi 159-ga võrreldes
näiteks 156-ga võrreldes on see 5cm laiem, 5cm kõrgem, sedaanist 8 cm (KAHEKSA SENTIMEETRIT) lühem ja 100 kg raskem (147 võrreldes on see nt 12cm pikem)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M:Alfa Romeo Giulietta QV

#6
Kristop kirjutas:Oleks päris kabe pill kui oleks manual kast ja 200 kg võrra kergem aga välimus on küll väga ilus
200kg kergem- päri... manuaalkast- maitse asi (ma ei kannata natukestki automaate, kuid TCT puhul võib natuke juba kompromissi teha - soovitaks kõigil seda kasti proovida ... )

Aga kaalu osas-> auto on liiga suur selleks, et olla 200kg kergem... võrdluseks üks pilt, mis ütleb rohkem, kui Raffaello
ORPHEA_130535.jpg
ORPHEA_130535.jpg (184.98 KiB) Vaadatud 7046 korda
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M:Alfa Romeo Giulietta QV

#11
Nuriseda ei ole tõesti millegi kallal.Väljalaske sound(paugud ja raginad) ja kiirendus ,ei suuda kuidagi seal autos istudes ükskõikseks jääda. :crazy:
Kui seda mudelit tehtaks ka nelik veolisena ,oleks see pöörane pill :twisted: Et seda jõudu rohkem asfaldisse kinni saada,peaks suts laiemad rehvid panema.