Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#991
Täna sai siis tutikad lamellid alla. Enne ostu sai ikka päris palju erinevaid ülevaateid loetud ning jäi üks tootja ja selle seeria silma, kuna igalpool oli esikolmikus testides.
Ning reaalsed kasutajad ka kiidavad.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Conti ... TS-850.htm

Ise kiidan ka ja kohe väga palju, peale esimesi kilomeetreid. :thumbup:
Vana rehv auto all oli ka lamell (eelmisest talvest saadik läbi suve sõitsin, kuna kevadel sai juba praegused ära ostetud selleks talveks).Vanad olid Dunlopi Winter Sport 3D'd. Mustrit oli umbes 3mm järgi praegu. Kuid Continentali TS850'ga on kohe palju palju pehmem sõita (tõenäoliselt tänu paksemale mustrile). Pidamine on ikka metsikult hea, nii kurvides kui pidurdades. On tunda, et kuidagi ei paindu läbi rehv kui kurvi minna vaid on küljelt jäigem. Ning sõidumüra on ka vaiksem. Soovitan. :beaver: :beaver: :beaver:

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#992
Kui rehv oli 3mm, siis tõenäoliselt ka mitu head aastat all olnud?
Mu 159'l olid 5-7a vanad lamellid all ja lamav politseinik pidi hambad suust lõhkuma. Uus naast on vaiksem ja kindlam teel.

Kummisegu ikka määrab palju.

Aga õnne ja jään ootama ülevaateid jäistest-lumistest ilmadest!
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#993
No see rehv kulus selliseks suvel. Sest ma ju sõitsin pehme rehviga sisuliselt 2 hooaega järjest (2014 sügis-kuni 2015 sügis). Kevadel oli oma 6mm järgi siis mõtlesin, et ei viitsi vahetada kuna nagunii on varsti uusi vaja ning ostsin uued ära ning vanad jätsin suveks alla. Eks ta siin suvel traalitades ära kulus mul.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#994
Sai siin paari päeva taguse ilusa ilmaga Saaremaal puhkusel olles ära puhastatud- puhtamaks tehtud- kapotialune. :)
Palju ei nühkinud, kuid piisavalt palju, et omal mingi rahuolu tekiks sinna alla pandud aeg vs tulemus :D
Pilt
ENNE:
Pilt
PÄRAST:
Pilt
Viimati muutis Slicer, 31 Mär 2016, 17:12, muudetud 4 korda kokku.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#998
cyber kirjutas:Aga pildid on katki...

Vihkan seda Google Picasawebi... kasutu.
Ning kui aus olla siis selle foorumi manuste ülesselaadimise piirang on ka suht crap. See pildi fail oli mingi 250kb suur ja ikka kisas, et liiga suur. Või mõtles ta pixleid, igaljuhul nõme piirang. Kasutasin kiiret piltide tasuta ülesselaadimise kohta. Väga mugav oli. Ainuke jama on see, et mingil hetkel raudselt need pildid eemaldatakse ja siis on tühjad kohad siin postituses mingi aasta pärast ja pilte ikka tagantjärgi ei näe.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1001
Arrghhh... see piltide teema ajab südame pahaks juba.
Mingi selline süsteem võiks olla nagu HInnavaatluse foorumis piltide ülesselaadmisel. Seal juba saad ise kasutada sisseehitatud Foorumi pildikeste lisamise linki.

Võiks veel väiksem olla. Ma suht raske jalaga ning 99% sõitu on linnas ja lühikesed otsad :P

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1002
Slicer kirjutas:Arrghhh... see piltide teema ajab südame pahaks juba.
Mingi selline süsteem võiks olla nagu HInnavaatluse foorumis piltide ülesselaadmisel. Seal juba saad ise kasutada sisseehitatud Foorumi pildikeste lisamise linki.
Variant on seda kasutada: http://tinypic.com/
Laed üles, nagu tahad, valid oma soovid ja saad sealt otse ka foorumikoodi, mida siia kopi-pasteerida.
Slicer kirjutas:Võiks veel väiksem olla. Ma suht raske jalaga ning 99% sõitu on linnas ja lühikesed otsad :P
Mul lihtsalt keskmine sõit kunagise BMW rida 6 2.5 bensukaga oli 12.5, lõbutsedes 14-15, venna 3 liitrine V6 Peugeot oli 16-18 :D.

Ses suhtes see 13.8 selle kw eest on ju hea tulem :p
--
Urmas