Re: Suvaline pläma 2016

#586
Pilt
Viimasest BBC Planet Earth II (Cities) osast.
Tundub, et isegi linnud arvavad, et Alfa Romeoga sobib oma pesa kaunistada! :)

Antud lind käis selleks isegi naaber pesast konkreetselt seda asja varastamas :lol:

Re: Suvaline pläma 2016

#589
Arvestades seda kui palju need GTA stanged uuena maksavad...
Siis 2400 eurot viidi minema kui arvestada küljelaiendid ka sisse :)

Re: Suvaline pläma 2016

#590
kuna uksed on kah puhtaks tehtud, samas jälle xenonid (mis maksavad anna kannatust, kui palju) on küljes, siis pigem ikka mingi plastivaraste teema :-)

isiklik lemmik-> suunatuled... no mis pagana pärast peaks keegi suunatuled ära ajama

muidugi arvestades seda, kui palju maksavad komplektsed mingisuguses sõidetavas seisukorras GTA-d, siis selle puhul on varuosade eest hind küll täielik overkill
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#591
Samas Selespeed GTA huvitaks mind rohkem ;)
Ütleme nii, et pole väga overkill. Kasti eest üksi küsitakse ligi 1000 eurot+mootor (1000+)+sisu(800) + tiivad(500+)+xenonid (500)+330mm Brembo suppordid (500), küsimärk on Q2, kas on peal või mitte sest see lisaks jälle +600. Originaal tiivad on kulla hinda väärt, sest neid enam ei tehta.
Tuleb ilusti üle 3000.

Re: Suvaline pläma 2016

#593
Slicer kirjutas:Samas Selespeed GTA huvitaks mind rohkem ;)
Ütleme nii, et pole väga overkill. Kasti eest üksi küsitakse ligi 1000 eurot+mootor (1000+)+sisu(800) + tiivad(500+)+xenonid (500)+330mm Brembo suppordid (500), küsimärk on Q2, kas on peal või mitte sest see lisaks jälle +600. Originaal tiivad on kulla hinda väärt, sest neid enam ei tehta.
Tuleb ilusti üle 3000.
sõltub kuidas vaadata- küsida võib kõike... kui mul oleKS GTA, mis on esiosa laksuga, siis ma võibolla oleksin nõus tiivad ja tuled ostma (nt 1000 raha eest). Samas ma tahaks ju pamperit kah (seda aga pole, seega peaks otsima pamperit kuskilt mujalt). Kindlasti ei oleks mul vaja pidurisadulaid (need on ju alles) jms

Mootori ja kasti temaatika on natuke teine tera-> kasti eest võib vabalt 1000.- küsida (kui on tuksis, siis on uut vaja), mootori eest ei ole eriti tõenäoline seda raha saada (pead ju leidma esmalt kellegi, kellel seda mootorit vaja on - 3.2 turg on siinkandis suht piiratud).

Sisu osas on asi lihtne-> uksepolstreid pole, seega pole võimalik ka 800 selle eest saada (teoreetiline summa -> makk 25.-; istmed-> 250.-; rool, lülitid jms 150.-)

kokku siis-> selle auto näol on varuosade puhul tegemist teoreetilise ~4000.- rahaga, millest tegelikult (töö ja transport juurde) ei piisa selleks, et nulli jääda. Taastamiseks ei ole seda samuti mõistlik osta, kuna suur hulk raha läheb plastiringile (ja töö + transport+ jupid + värv kokku annavad sellise summa, mille eest euroopast saab juba enamvähem korraliku GTA.)

IMHO- 1500/2000.- eest oleks mõistlik loota, et keegi ostab selle kas juppideks või porrimiseks, 3000 on selgelt overkill (välja arvatud juhul, kui tegemist on kindlustuscase-ga, kus omanik kruvis ise plastiringi maha ning plaanib auto tagasi osta, et see 7000.- müüki panna)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron