Re: Suvaline pläma vol 2017

#332
ts kirjutas:
Slicer kirjutas:Ma küll kirjutasin Lesliele FB's, et võiks teema teha sellest autost siia :)
ma just veidi aega tagasi kustutasin Leslie palve peale siit ära kõik tema autoteemad :)
Mis teha, kui oled vähegi tuntud ja iga päev ise "magusaid"uudiseid ei tilguta, siis otsitakse teemasid ja imetakse pastakast lugusid ...
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2017

#336
see ARNA on mitmeid kordi juba siin figureerinud

positiivse poole pealt- kui see masin originaalina valmis ehitada, siis saab küsida selle eest mida iganes soovi on (Euroopas on müügis 1 Arna hinnaga 10tuh ja natuke peale)

Registrite põhjal võiks neid jõletisi üldse veel ca 10 jagu liikvel olla - kuna tegemist on ikoonilise :mrgreen: tähendusega masinaga Alfa Romeo jaoks, siis võib arvata, et mõne aasta pärast võib-olla keegi ongi valmis selle eest uue väikese (odava) pereauto hinna välja käima.
Eelmised sellesarnased eksperimendid (Ondine ja F12) on igatahes rohkem, kui väga heas hinnas ning badge engineering (AR6; AR8 ja Alfa/Saviem A15; A19; A28 ja A36hakkavad samuti sellesse kategooriasse jõudma)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#338
Nokitsemishuvilistele veel Out of blue meenus, et mul on pakkuda 1.5 kast Sprint qo pealt ning vist ka jagaja (s.t VIST 1.5) ja umbes ühe kuni pooleteise mootori jagu tükke

Ja muidugi 14" bbs valuveljed
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#339
Sai eile Leslie Giulia QV-d nähtud mööda kruiisimas. Reaalis näeb see asi palju mahedam ja ilusam välja kui piltidel. :thumbup:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#344
Slicer kirjutas:Väidetavalt uus 2020'ndaks valmiv Giulietta
Pilt
Facelift? Silma järgi peaaegu nagu eelmine, veidi siit sealt kõpitsetud. See kogu mudelipargi ajamine sama nägu on veidi jama, kõik autod on ühtemoodi. Ma saan aru, et nii on kordades odavam masinaid toota, aga natuke võiks ju erisust olla...

Re: Suvaline pläma vol 2017

#345
rendereid uue Giulietta kohta võib sadades leida aga see üldiselt ei tähenda suurt midagi-> Stelvio ja Giulia nägude sarnasus on arusaadav (sama platvorm jne- seda trikki on tehtud varasemalt ka 145/146-ga.. nina on sama aga autosid segamini ikka ei aja)

üldiselt ei ole Alfal kunagi olnud kombeks sama näoga erineva klassi autosid teha (naljalt eri klassi Alfasid omavahel segamini ikka ei aja- erinevalt nii mõnestki teisest margist) ning ma ei usu, et nad sellega praegu alustaksid - põhikonkurendid on juba alustanud nägude eristamist
Tegelikult ma olen normaalne....