Re: Suvaline pläma vol 2017

#541
Isesõitvad autod saavad ohutult töötada ainult maanteel ja linnas ja ainult juhul, kui kõik teised on samuti isesõitvad.

Piisab ühest ebaadekvaatsest juhist (kelle teised jubis tunnevad aegsasti ära), et arvutil juhe kokku ajada (teatavasti programm oskab käituda ainult reeglite järgi- kui reeglites ei ole ette nähtud linnas radade vahel vingerdavat kodanikku liikumas 120km/h, siis on prorgammis viga ja asi ongi ...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#543
Käisin nv Pärnus. Parkisin 3x oma auto kodu kõrvalt mujale- 3x oli teine Alfa kõrval (2 GT'd ja 159). Sain 2 pilti ka. Ühe kõrvale parkisin ise, teine parkis minu juurde.
Kusjuures huvitav on kogeda, et enamus korrad, kui parklas oma auto juurde lähen ja seal veel üks Alfa on, siis nood alati leiavad teineteist.
Pilt
Pilt
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#544
Nägin mõlemat masinat Selveri Parklas,kui just sai niisama paarutatud uue emotsiooni ostuga,või noh ,hea hind oli ka määrav.Sai võetud ligi w12 6.0 touareg.Hetkel veel ei Kahetse:D

Re: Suvaline pläma vol 2017

#546
Kuidagi kipub nii minema jah, et parklas olevad Alfad kipuvad üksteise lähedale hoidma ....


Touaregi osas- w12 ja hea hind võib viia sammukese katastroofini lähemale. Seda öelnuna- ma ise ei plaani kunagi selle pärast antud aparaati istudagi (sama ka cayenne kohta)... V10 diisel oli juba piisavalt muljetavaldav traktor-lennuk, mille teelpüsimine oli veidralt kahtlase väärtusega (püsis kuidagi oluliselt paremini, kui sellise kaalu ja kliirensiga aparaat peaks füüsikaseadustele alludes püsima)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#548
Slicer kirjutas:Kusjuures olen ise vaadanud V10 5.0 diislit Touaregilt. :P
See R50. Päris hea "road presence".
Aga vaata, mis salong tal on, silepink jne.
Ma vaatasin ka kunagi neid, aga istudes ühes sees, millel oli miski äge väline pakett kah, siis peale 5min põgenesin. VW salong üldiselt on masendav

Vabandust :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#553
bnd kirjutas:[Aga vaata, mis salong tal on, silepink jne.
Ma vaatasin ka kunagi neid, aga istudes ühes sees, millel oli miski äge väline pakett kah, siis peale 5min põgenesin. VW salong üldiselt on masendav
+1 ("veidi mannetu" on see küll- võrreldes näiteks XC-60ga)

muidugi olgem ausad- kui VW sisu oleks sama viimistletud kui OOOOdi oma, siis ei oleks ju võimalik OOOOdisid üldse müüa; ja kui touareg oleks samas viimistluses, kui Q7, siis ... õige jah- on selle nimeks Cayenne :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#554
Ega seda pole jah lihtne teel hoida,eriti kui on veel 22 tollised veljed.4,5V8 Cayenne mida omasin pikkaaega,oli ikka nagu sportauto,võrreldes konkreetse 6.0.Kusjuures touaregi istuvad üksühele sisse cayenne istmed,sammuti uksepolstrid.W12 on tehniliselt super korras,hea hinna tingis Sisu puudulikus,kuna taanist tulnud auto ja seal oli arvel kaubikuna:D Tagaistmed hetkel ei ole.Plaan cayenne gts istmed sisse visata.Muidu on jah wv sisu masendav aga sellel konkreetsel isendil on asi vastupidi.R-line sisu/ esiistmed ,nalcantara laed jms.Rool on rõve,peab vähe otsima ja sellele probleemile lahenduse leidma.Väljast kah korraliku pakettiga auto,hetkel jätkuvalt veel rahul:)
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma vol 2017

#555
Väljast näeb küll väga hea välja. Sisu osas võib alati ennast lohutada sellega, et see on soovi korral tehtav. Tagumiste istmete tagasipanemine võib muidugi keeruliseks osutuda (soomes näiteks on täiesti võimalik, et istmekinnitused on üldse välja lõigatud ja sinna asemele sile metall lastud)

Sisu sobivus cayennega on loomulik - tegelikult on tegemist sama kerega.
Tegelikult ma olen normaalne....