Re: Suvaline pläma vol 2017

#721
Nägin tänasel ringreisil suht huvitavaid asju
Nt Belgia numbriga 147gta-d, Alfa 75-t, aga ma ei tea, mia versiooni, tiib oli taga, koopalaiendid ka tundusid olevad, madalaks oli kindlasti omaniku poolt lastud, punane ja musta joonega küljelt, siis kabrio Masekat, selline suht vana ja kandline aga oma võlu oli täitsa asjas ja sellega koos kruisis miski kabrio Alfa, muldvana, hästi ümara esiotsaga, lai, madal, eritunnuseks võib öelda, et see alfa võre ees oli hästi-hästi kitsas. TS? Aitad?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#722
75 võiks kirjelduse järgi olla evoluzione
Pilt
Muldvana Alfa osas - 6c2500 sport cabrio (?) või mõni 6c2500 erikere
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#725
Niipalju, kui lugesin, siis jama seisneb selles, et kui paak on tühi, siis hoiatustuli põleb, range on 0 (range läheb nulli, kui reservist on üle poole kulutatud) aga näidiku viimane pulk on ikka veel valgustatud.

umbes sellisena:
Pilt
ja see omakorda toob kaasa käivitusprobleemid (foorumites on väga sagedane juhus auto vedamine töökotta, kuna see enam käima ei lähe). Ning sellega loomulikult kaasneb jube rahuolematuse laine

ainsad tõsisemad probleemid, mis sealt lugeda sai on kerekompuutri viga, mis peale distantskäivitust võib lolliks minna ning immoga lollitama hakata NING multimeediasüsteemi viga (mis võib igasuguseid põnevaid soovitusi anda)

ah jaa - eriti oluline fix- start-stop süsteem ei võimalda seisval autol kasutada istmesoojendusi ning tagaakna soojendust
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#726
Maseka ja 75-ga paistab, et panid täppi, aga kabrio oli tiba uuemast ajast, vaatasin pilte netist, no ja ei pane pilti kokku, oleks nagu 6c 2500, aga pole kah, see tundub liiga massiivne (esiots oli madalam ja nn lame). Giulietta Spider III oleks nagu liiga kitsas, st Maseka taga tundus ta suht lai. Otsin veel netist pilte, igal juhul nägi ta selline välja, mida ei tohiks tavaliikluses kasutada, pigem nagu kodus ja klaasi taga hoida :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#727
Tuntud Inglismaa Alfade remondi ja tuunimisega tegelev garaaz, Autolusso, (mille tooteid olen isegi ostnud), suutis ka tava 2.0 Giulia tuunida lihtsalt Veloce jõu peale ja rohkemgi, nagu seda tegi Celtic tuunig, millest sai räägitud paar lehte tagapool.
Mis näitab, et mootorid on 1:1'le ja remap toob samad tulemused erinevate tegijatega. 8-)
Pilt
Autolusso Giulia UPDATE!

As standard the Giulia 2.0 Super comes with 200BHP but we have been doing a bit of research and have used our own Giulia as a demo in order to work out the best way to get the most out of the car.

So after fitting a Autolusso / Wizard Exhausts System consisting of;
- Wizard Stainless Steel Cat Back Exhaust System
- Genuine Alfa Romeo Giulia Veloce Diffuser
- Genuine Alfa Romeo Exhaust Tips
- Genuine Heat Shield and bolts
- Mikalor Hose Clamps
(https://newalfaparts.co.uk/…/2876-wizar ... system-alf…)

and carrying out an Autolusso re-map we can happily announce that we have successfully matched and bettered the 280 BHP of the Alfa Romeo Giulia Veloce.

We can now offer 2 remaps for the Alfa Romeo Giulia 2.0
- 280 BHP (The 'Veloce' Re-map)
- 320 BHP Re-Map (with the Wizard Exhaust)

We are constantly looking at improvements and modifications for this car and will keep you all updated as we go.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#728
Pmst tuleb osta siis hea varustusega Super ja mootor Veloceks timmida ja voila!
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#729
Hmm... Kõlab nagu freccia doro vs michelotti 33 põhjal :)

Kirjuta guuglisse alfa 412 vignale spider ... See ei olnud kinldasti aga lihtsalt äge on

Muidugi kui laius liig suur on, siis kiika korraks alfa 2600 spideri poole :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#730
Sisuliselt saab Superile peaaegu kõike detaile mis on Velocel, va siis suppordid.
Mulle öeldi seal samas teemas, et tuleb lihtsalt oodata kui vaikselt Stelvioid maha kandma hakatakse ja sealt suppordid koos ketastega otse külge kruvida.
;) Aga üldiselt öeldi, et suuremaid supporte ja kettaid pole vaja sest tava Giulial on juba hea pidur. Võib panna lihtsalt parema klotsi vahele.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#731
ts kirjutas:Hmm... Kõlab nagu freccia doro vs michelotti 33 põhjal :)

Kirjuta guuglisse alfa 412 vignale spider ... See ei olnud kinldasti aga lihtsalt äge on

Muidugi kui laius liig suur on, siis kiika korraks alfa 2600 spideri poole :)
Mina nägin Mustamäel ükspäev helesinist Giulietta Spiderit.
Pilt
Oli minumeelest selline. Vaatasin küll punnis silmadega, sest igapäev sellist haruldust sõitmas ei näe.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#732
Küsiks vahelduseks sekka, et kas 2.0JTS mootorit omavale 156le heas korras 6 käigulist manuaalkasti on raske leida või neid siiski ikka liigub ka aegajalt?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#733
6k kast on lootust leida vaid siis, kui mõni mootoririkkega auto kuskit välja ilmub.

Tavaliselt ei juhtu muidugi jts kastidega eriti midagi..

Mis Sul probleemiks on?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#734
ts kirjutas:6k kast on lootust leida vaid siis, kui mõni mootoririkkega auto kuskit välja ilmub.

Tavaliselt ei juhtu muidugi jts kastidega eriti midagi..

Mis Sul probleemiks on?
Käigukastiga probleeme pole, toimetab hästi. Lihtsalt uurisin, et kas 6k kaste ka liikvel on, kuna hetkel autol peal 5k kast. Maanteesõitudel oleks muidugi 6k kast natuke parem. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#735
Tänasest poes käigust selline lugu, vend pargib oma Alfa perekohale Prismas, kuna head laiad vahed - pole karta, et peale poes käiku avastad uued mõlgid ustelt või kerelt.
Kui järsku tuleb üks vene keelt kõnelev A6 omanik ja hakkab sõimama, et siia ei pargita, see vaid lastega peredele mõeldud koht, et mine aja oma a'la käula siit minema.
Ilus ilm, laupäeva hommik ja inimesed nii pahurad... :crazy: :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.