Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#16
Slicer kirjutas:
alfahoolik kirjutas:Ilus ja praktiline värv masinal. Ei pea koguaeg pesula vahet sõitma.

Mis ekraaniga makk see on? Ei meenuta originaali ega hiinakat.
See on see mis 2011.a. tehasest sisse pandi...
Aftekas ei ole ta kindlasti. Kuid kas ta on erinev sellest, mis varasematel 159'tel on olnud... ei tea öelda.
Enamlevinud on jah selline, kuni 2011 ("Connect NAV):
Pilt
Google-st leidsin siiski ka ülesse selle uuendatud mudeli mil nimeks "RadioNAV". Ei tea kas sellest ka Eestis tänapäeval kasu oleks..mingeid EU kaarte pidi saama isegi 2015 aasta omi.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#18
Slicer kirjutas:Spritmonitorisse ka lisatud nüüd.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/886141.html

Pilt
Ma mõtlesin kommenteerida, et veidi igav teema on :D Et ei postitata siia eriti midagi :p Aga siis vaatasin, et kilomeetreid ka vähe.
Said hea auto :thumbup:

Ti pakett on sellel autol lihtsalt imeline :) Puhas ja hooldatud 159 on tänavapildis uute audide ja BMW'de kõrval nagu uus. Kuratlikult hästi õnnestunud disain (Y).
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#19
Tõepoolest, TI pakett on väga ilus ning endiselt väga värske disain võrreldes muude markdiega!
MIngit muret pole olnud va ,et pagassiluugi avamiseks ei tööta märgi all olev lüliti. Kunagi kui ostsin siis proovisin ja tuli lahti vavevaliselt, ning nupu alt tuli ka määrdunud vett. Ei tea kas väljavõttes annaks asi ära puhastada või tuleks juba uus märk koos luluga osta?
159'l ju pole sees rohkem manuaalset nuppu/kangi pagassi avamiseks?
Ainult puldi peal on nupp, mida olen pidanud kasutama selliselt, et kui auto juba töötab siis auto välja, pagass lahti ning siis uuesti auto tööle...

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#25
Slicer kirjutas:
alfistiman kirjutas:Faceliftil kolis nupp laest tagaluugi märgi sisse.
krdi säästukad... raske oli siis ühte nuppu lisaks sees hoida.
Äkki ma olen nii boss ja tahan teha pagassi soojas olles lahti. :D
Juhi taga oleva tagumise istme all on tross, millega saab pagassi lahti tõmmata- vähemalt sedaanil küll (ma kasutasin pool aastat seda, kui elektroonika töö lõpetas :D).

Kusjuures huvitav on see, et ma vist lugesin seda manualist ning peale lugemist mõtlesin, et oh, mugav ja kasulik, kui midagi peaks elektroonikaga juhtuma ja arva mis? U nädal hiljem võtsin kasutusse selle :D

Sedaanil tõstad lihtsalt näppudega istme üles ja urgitsed trossi välja sealt. Kui keegi istub, siis vajutab istme tagasi (klõps käib). Mul jäi see väike mustavärvi kummistümbrisega käepide nähtavale. Kasutasin nagu tavapärast lisa sel autol... .. .
2018-04-02 15_19_26-C__Personal_chrome_download_159 rear seat.png - Greenshot image editor.jpg
2018-04-02 15_19_26-C__Personal_chrome_download_159 rear seat.png - Greenshot image editor.jpg (40.75 KiB) Vaadatud 5414 korda
Kui õigesti mäletan, siis minu 159 sedaanil oli laes pagassi avamise nupp olemas, kuid see eeldas, et kompuutris oli see sisselülitatud (muidu sai ainult puldist avada).
Kusagilt lugesin, et see oli varasematel mudelitel nii ning hiljem vahetati vist selle logonupu vastu luugi peal- ilmselt polnud auto ajus piisavalt ruumi, et kolmandat nuppu lisada sama asja tegema :?
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#26
urmask kirjutas:
Slicer kirjutas:
alfistiman kirjutas:Faceliftil kolis nupp laest tagaluugi märgi sisse.
krdi säästukad... raske oli siis ühte nuppu lisaks sees hoida.
Äkki ma olen nii boss ja tahan teha pagassi soojas olles lahti. :D
Juhi taga oleva tagumise istme all on tross, millega saab pagassi lahti tõmmata- vähemalt sedaanil küll (ma kasutasin pool aastat seda, kui elektroonika töö lõpetas :D).

Kusjuures huvitav on see, et ma vist lugesin seda manualist ning peale lugemist mõtlesin, et oh, mugav ja kasulik, kui midagi peaks elektroonikaga juhtuma ja arva mis? U nädal hiljem võtsin kasutusse selle :D

Sedaanil tõstad lihtsalt näppudega istme üles ja urgitsed trossi välja sealt. Kui keegi istub, siis vajutab istme tagasi (klõps käib). Mul jäi see väike mustavärvi kummistümbrisega käepide nähtavale. Kasutasin nagu tavapärast lisa sel autol... .. .
2018-04-02 15_19_26-C__Personal_chrome_download_159 rear seat.png - Greenshot image editor.jpg
Kui õigesti mäletan, siis minu 159 sedaanil oli laes pagassi avamise nupp olemas, kuid see eeldas, et kompuutris oli see sisselülitatud (muidu sai ainult puldist avada).
Kusagilt lugesin, et see oli varasematel mudelitel nii ning hiljem vahetati vist selle logonupu vastu luugi peal- ilmselt polnud auto ajus piisavalt ruumi, et kolmandat nuppu lisada sama asja tegema :?

Seal laes oleva parkimise andurite nupu ja laevalgusti juures on 2 dummi nuppu/katet. Vabalt oleks saanud sinna panna.... cheap bastards!

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#28
Kui vahetade see laepaneel sellise vastu, kus see nupp töötab siis peaks saama äkki, kuigi ma ei tea, kas see auto võimaldab nii pagaasnikul asuvat nuppu kui ka lae oma korraga kasutada? siit ka siis küsimus, et kui see laenupp on olemas ja tagaluugi peal vahetada välja vajutatava märgi vastu, kas see seal taga hakkab tööle siis? :)

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#30
Pezzi kirjutas:Kas see on kontrollitud, et tagaluugil embleemi all olev nupp on kompuutris õigesti seadistatud? Kui aku ots maha võtta, siis tagasi pannes ta enam ei tööta. "Indep. Boot" peab olema "Off", siis peaks töötama.
Ta töötas... korraks. Pidin hullult pressima siis liikus üks pool alla ja samal ajal märgi alt voolas ka lõgast vett.
Peale seda enam märk ei liigu ka. Pigem mehaaniliselt kinni roostetanud või midagi sellist. Kompuutris pole midagi muutnud.
cron