Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1160
Lõin Google maps'ga kokku kilomeetrid mida läbiksin selle ettevõtmisega .... 6500! :D
Siit minnes kogunemispunkti Nice'sse on juba 2800 peaaegu. Viimasest sihtkohast (Nürnburg) tagasi koju on 2140 km.
Seega vahepeal 3 päeva jooksul sihtkohtade vahel tuleb läbida 1500km vähemalt :)

Kindlasti on vaja vähemalt 2 autojuhti...
Bensiini peale üksi vähemalt 1200-1300 eurot (varuga). Arvutasin keskmiseks paagitäie maksuvuseks 80 eurot. Ning täitmisi mingi 14.5 korda. Paagiga umbes 450km läbin. Ööbimine on siin odavam lõbu :P

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1161
Slicer kirjutas:Lõin Google maps'ga kokku kilomeetrid mida läbiksin selle ettevõtmisega .... 6500! :D
Siit minnes kogunemispunkti Nice'sse on juba 2800 peaaegu. Viimasest sihtkohast (Nürnburg) tagasi koju on 2140 km.
Seega vahepeal 3 päeva jooksul sihtkohtade vahel tuleb läbida 1500km vähemalt :)

Kindlasti on vaja vähemalt 2 autojuhti...
Bensiini peale üksi vähemalt 1200-1300 eurot (varuga). Arvutasin keskmiseks paagitäie maksuvuseks 80 eurot. Ning täitmisi mingi 14.5 korda. Paagiga umbes 450km läbin. Ööbimine on siin odavam lõbu :P
Treileriga poleks parem? Säästaksid autol kilomeetreid ja potentsiaalset närvikulu. Mõtlen neid, millele saab auto peale tõmmata nagu need pukseerimismasinad on.
Või siis mingi autode maaletoojaga ühendust võtta ja küsida, kas neil oleks vaja ühte masinat treileri peale, et treiler raskem oleks, kui EU poole sõidab (koliseb vähem :D).

Hirmus kahju oleks koha peale ja tagasi sõitmiseks kulutada 5000km autot (mu 159 oleks 2x selle aja peale remonti vajanud :D). Kuigi sa ilmselt naudiks iga km- mis on väljaspool ummikuid ;)

-edit-
Variant on ka see, et oma Alfale paned konkus ja vead GTA-d. Diisel tuleb ka siis odavam, kui 3.2 V6... :D
Ma ise ilmselt eelistaks seda varianti, kus turvaliselt auto peale tõstetud.
Ilmselt saaksid mingi sooduka ka, kui kellegi masin mööda EU-d klassikut ringi veab ;)

-edit2-
Vist on vajalik ka E-kategooria juhiluba..
Kasko soovitaks ka selleks perioodiks teha :D
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1162
E-d oleks vaja küll... aga ega see summa eriti plalju väiksem tule (kui sõiduautoga teist sõiduautot vedada, siis võib julgelt arvestada 1,5-2 kordse kütusekuluga)

pealegi- where's the fun in that (kui vedada, siis pigem kaubik/elamu, millele sirutad auto järgi). 3 päeva 1500km on kahe juhiga nuusata (ega Sa mingi vabalthingava kaubikuga ei sõida ju) :D

sinna ja tagasi kaks päeva, kaks juhti ja kaks peatust (kokku võid arvestada umbes nädalase roadtripiga... ma kujutan ette, et see on muidugi seda väärt)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1163
Seda treileri peale võtmist mõtlesin ka, kuid ma ei usu et see tuleks niipalju soodsam ning siis poleks seda sõidunaudingut.
Enne seda trippi peaks siis Eibachi jäigemad stabika vardad ka panema ning veel Wizardi vahepüti ka alla keevitama jms. Sest hetke setupiga ei jaksaks nii mitu tuhat km sõita, ilma et väljalase väsitavalt ei mõjuks. Kuid siis juba peaks muud väljalaske asjad (uued Wizardi esimesed kolded, siis uued esimesed väljalaske torud jms).
Ühesõnaga see eelvamistus oleks ka nii 2000 eurot :P Kuid kui juba niikaugele asi läheks siis tahaks lasta terve põhi puhtaks teha roostest ning siis ära määrida ja asjad tagasi panna jne... :D

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1165
Mario:

Eee, mm, olen sel ajal taas Itaalia- Sveits tuuril, autol ka kärukonks. Kas vean su GTA sinna ette sind ootama, saad tulla lennukiga järgi ja istuda nagu õige VIP lennujaamas sind ootavale autole :P

Krt, see 18.08 Areses on päris intrigeeriv. Loodan, et mees tänavalt ka ligi saab, mitte ei pea 500m kauguselt kaubanduskeskuse platsilt autosid binokliga vaatama.

PS! kui otsustad minna, mine laevaga Rootsi ja sealt autoga alla. Sõitsin ka varem siit otse autoga, eelmine aasta kasutasin laeva ja Rootsit ja Taanit ja vandusin, et olin ikka loll varem.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1166
bnd kirjutas:Mario:

Eee, mm, olen sel ajal taas Itaalia- Sveits tuuril, autol ka kärukonks. Kas vean su GTA sinna ette sind ootama, saad tulla lennukiga järgi ja istuda nagu õige VIP lennujaamas sind ootavale autole :P

Krt, see 18.08 Areses on päris intrigeeriv. Loodan, et mees tänavalt ka ligi saab, mitte ei pea 500m kauguselt kaubanduskeskuse platsilt autosid binokliga vaatama.

PS! kui otsustad minna, mine laevaga Rootsi ja sealt autoga alla. Sõitsin ka varem siit otse autoga, eelmine aasta kasutasin laeva ja Rootsit ja Taanit ja vandusin, et olin ikka loll varem.
Ma mõtlesin ka seda laevaga Rootsi asja, kuid ajaliselt võidan 3h ja vahemaas mingi 350km, polnud nagu pointi :P
See VIP idee oleks päris hea :D Kui tagasi ka nii saaks....

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1167
Aga sa väldid Lätit, Leedut, Poolat, ajaliselt äkki isegi kaotad, kuna oled ju öö laevas, aga reaalselt roolis võidad ikka sitaks, lisaks pole 1+1 teedel vaja rekade vahel passida. Kui Stockist välja saad, siis pmst 2 rida kuni lõpuni, ole mees ja sõida.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)