Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#33
Selline mure tekkis...
Juhuslikult maanteel järsu pidurdamisega, lendasid tagumise istme seljatoed alla. Kummastki nurgast polnud justkui seljatoe kinnitused lukustatud. Hakkasin siis kodus uurima ja tõepoolest ei lukusta ära! Või teen ma midagi valesti... Peaks ju piisama kui lihtsalt jõuga tõmbad need toed ülesse, vastu kinnitus aasa ja ise peaks kinni minema? Laadisin YouTube'i video ka ülesse.
https://youtu.be/BTQk1WXJSg4

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#36
Hmmm.. kui näpuga vajutades liigub ja lukustab, siis proovi löömise asemel kinni vajutada (ja vaata ega midagi istme vahel pole - või iste ise alla ära vajunud pole)...
156 probleem oli vabastamishoob, mis kinni kiilus ning haak ise liikus liiga palju

Kasutasin lukuõli ning hiljem valget määret..
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#37
Sai hoolega universaal määret peale pihustatud ning hakkasid ka need asjad seal istmete kinnituses korralikult liikuma ja lukustama :)
For now problem solved.
Pihustasin seda universaalõli ka tagumise pagassiluugi märgi peale ning sain ka selle avamise nupu toimima, kuigi mul uus juba tellitud ja peaks varsti jõudma, koos muude juppidega ... sealhulgas short shifter 159 jaoks. :P

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#39
Slicer kirjutas:Täna panin tähele, et spidoka taustavalgus ei tööta enam... osaliselt. Alates 80km pealt valgustab ilusti lõpuni.
Kuid sealt allapoole on taust pime. On see keeruline asi korda saada?
Turbo jms näidikud töötavad?

Selline tore funktsioon on 159-l ja Breral olemas, nagu Night mode:
Hold the "-" at the end of the light stalk
to switch off all the white instrument lights (Apart from speedo.)
and hold the "+" to put them back on.
https://www.google.de/search?q=Alfa+159 ... e&ie=UTF-8

Ehk sellega kuidagi viisi seotud.
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#44
Palju õnne, ilus auto! Mulle endale meeldib küll sedaan iga kell rohkem kui universaal, aga nagu sai öeldud, maitseasi :) Olen ka nõus sellega, et 159 disain on väga ilus, minu mõtted liiguvad ikka ja jälle minu eelmise alfa, 159 Ti TBi peale, ikka mõtlen, et kus ta on, kuidas ta on.. Olen kahel korral isegi linnaliikluses sattunud samale teele kui tema, kuigi sihtpunktid on olnud erinevad. Mõtlesin, et ei hakka praegust omanikku ehmatama tema järgi s­õites ning auto asukoha leidmisega, et siis seda lähemalt uurida :)

Küsiks lisaks, kas see koht, kus sa oma autot puhtaks lasid teha ja vahatada on Tallinnas? Ma olen otsimas kohta, kus kohas saaks oma auto üle poleerida ja siis katta kõikvõimalikke kaitsekihtidega jne, kliima on meil karm ning lendav liiv-tolm ei aita samuti.

Re: Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDm Sportwagon - Slicer

#45
Whailor kirjutas:Palju õnne, ilus auto! Mulle endale meeldib küll sedaan iga kell rohkem kui universaal, aga nagu sai öeldud, maitseasi :) Olen ka nõus sellega, et 159 disain on väga ilus, minu mõtted liiguvad ikka ja jälle minu eelmise alfa, 159 Ti TBi peale, ikka mõtlen, et kus ta on, kuidas ta on.. Olen kahel korral isegi linnaliikluses sattunud samale teele kui tema, kuigi sihtpunktid on olnud erinevad. Mõtlesin, et ei hakka praegust omanikku ehmatama tema järgi s­õites ning auto asukoha leidmisega, et siis seda lähemalt uurida :)

Küsiks lisaks, kas see koht, kus sa oma autot puhtaks lasid teha ja vahatada on Tallinnas? Ma olen otsimas kohta, kus kohas saaks oma auto üle poleerida ja siis katta kõikvõimalikke kaitsekihtidega jne, kliima on meil karm ning lendav liiv-tolm ei aita samuti.
Mulle vanasti meeldis ka 159 sedaan rohkem välimuses, kuid millegipärast see ajas muutus. Kuigi seal vahet pole, ilus ja omapräne on ta mõlemas variandis.
See koht on jah Tallinnas. Hiiu pubi läheduses.
http://poleerimine.ee/