Re: Suvaline pläma vol 2018

#332
on tõesti raske :)

TEGELIKULT 95% (SAID osas vaidlen vastu-> kuna ALFA oli uus ettevõte, siis ei saanud selle nimi varem SAID olla :D );
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#333
tegelikult peale pisikest surfi korrigeeriks ka teist vastust-> 60-datel oli kokku 13 concepti, mitte 6, nagu quiz vastuseks annab :P
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#337
Ma muidugi pole saksakeeles tugev, aga tekib ikkagi küsimus, et kuidas krt on võimalik salong selliseks lasta. See on ju mitme aasta seismise tulemus?
Samas muidugi ausa müügi kohalt on see õige, et pildid sellised, mitte silikonõliga läikima löödud.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2018

#338
Eks tuli ja sinna juurde käiv on oma töö teinud. Võib arvata, et palju on ka sellist kraami, mis esmapilgul on silutav, aga pärast otsi ikka asendust

Re: Suvaline pläma vol 2018

#341
156 temperatuuriga on mingi jama, ei tea kas see on normaalne või mitte. Temperatuur läheb kusagil 85 kraadi peale ja siis mingi hetk vajub sujuvalt alla 70 peale ja siis mõne aja möödudes tõuseb jälle 85 ligi ja siis kordub sama asi. On see normaalne või on termostaat jälle omadega läbi? Eelmine aasta sai termostaat ära vahetatud. :icon_think:
Ja muidugi rahulikku ning head pühadeaega kõigile kaaskannatajatele! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#342
See on normaalne - juhtub siis, kui termostaat avaneb (väiksel ringil saab 88 kraadi kätte, teeb suure ringi lahti ning mõne aja pärast on jälle mootor soe)
Tegelikult ma olen normaalne....