Re: Suvaline pläma Vol 2019

#91
Traktor kirjutas:
09 Apr 2019, 23:34
Ma tavaliselt keelan igasuguse nö jälgimise, andmete saatmise ja soovituste tegemise telefonil ära.
Võib olla seekord pole veel piisavalt telefonil isetegevust suutnud taltsutada :D
Sa võid ju seda proovida, aga kas sa keeldud kõikidest küpsistest kõikidel lehekülgedel ja teostad otsinguid nii, et sa sõnu sisse ei trüki? ;)

See maailm on palju suurem ja keerulisem, kui me oskame arvata.

Kõige lihtsam on mõelda nii- alati eelda, et sind jälgitakse :D
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#92
Kui tahad suvalist reklaami, siis aitab alati sisse logimata inkognito aken seal küpsiseid ei salvestata ning saadki teada, mis maailmas päriselt toimub (loe- mida enamik maailmast näha tahab)

Sihtrühma põhine reklaam on uus reaalsus, nagu ka see, et üha rohkem saite ei luba enam adblockeriga üldse midagi näha.

Imho - alfa uudiseid ja artikleid on ikka parem lugeda ,kui lõppematut saavat brexiti teemadel või mingit arusaamatut gossipit tundmatute inimeste kohta :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#93
Lisaks pead keelama ka, et telefon ei kuulaks su juttu, tahame seda või mitte aga telefoni läheduses rääkides nopitakse ka sealt märksõnu välja ja vastavalt sellele siis kuvatakse reklaame :)

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#95
Cirkle 98 Miles Plus andis parema jala all asuva meeleoluheeblile meelehead juurde küll. Tundus veidi teravam olemine.
Aga samas rüüpamiskiirus tundus samuti kasvavat, et pigem paistis võimaldatav kilometraaž väiksem. Seieri põhjal oletades. Teaduslikud detailid jäid seekord proovimata.
Aga Otepää ümbrused teed on fun-kuubis.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#96
Ma olen 98+'i v üldse igasugu 98'id kasutanud aastaid ning võrreldes 95'ga on mitme paagi peale ikkagi kulu minu arvates veidi väiksem ja mootor vaiksem. Minek on parem ja see paneb rohkem vajutama- vbla seepärast mail kulu suurem :D

Rahaliselt ei oska öelda, kas ära tasub.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#97
NIng siis lisad paaki veel oktaanarvu tõstvat kütuselisandit :D
+10hp kohe :roll:
Aga tegelikult asi nii lihtne ei ole.
Kõrgem oktaanarv tekitab suuremat kuumust ja võib hoopis kahjustada ning vähendada võimsust.
Selleks, et kõrgemat oktaanarvu ära kasutada, peab panema suuremad pihustid ja progrema rohkem peale laskma, et mootor üle ei kuumeneks.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#98
Slicer kirjutas:
12 Apr 2019, 14:14
NIng siis lisad paaki veel oktaanarvu tõstvat kütuselisandit :D
+10hp kohe :roll:
Aga tegelikult asi nii lihtne ei ole.
Kõrgem oktaanarv tekitab suuremat kuumust ja võib hoopis kahjustada ning vähendada võimsust.
Selleks, et kõrgemat oktaanarvu ära kasutada, peab panema suuremad pihustid ja progrema rohkem peale laskma, et mootor üle ei kuumeneks.
Slicer, sa mõtled nüüd oktaanarvu tõstva ainega seoses v 95 vs 98?
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#101
imho- kõigile autodele sobib 98 paremini (välja arvatud diislid muidugi :P ).

Ainsad masinad, kus ma erinevust ei ole märganud kannavad valesid märke ning omavad võimsust alla 70kw (seal on muidugi üldse raske midagi märgata) [kütusekulu on Nordi puhul selgelt mõnevõrra väiksem (0,1-0,2), 16V puhul eriti ei muutunud aga käis paremini küll]

Alfade puhul on kõigil hakanud mootor 95-ga veidralt käituma (ma olen kõigil testinud) - midagi väga kohutavat muidugi ei ole aga kuidagi väga õige kah ei tundu.

arvestades, et nüüd solgiti 95 ära, siis tasub niikuinii ülespoole vahetada (üks sulanud kummivoolik suudab jube palju probleeme tekitada ... isegi, kui tehas ütleb, et on lubatud, siis ei tea kunagi, kas kuskil on torustikku paigaldatud mittetehasetükike või mitte)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#102
Täitsa lahedad on need vanemad Alfad koos tänapäevast juppidega. See siis 147 Giulia QV rooliga
Pilt
Ja just rool on see, mida sa autos kõige rohkem näpid, plus kang ja istmed.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#104
Start nupp on vist sealt kõige lihtsam tööle saada, ma isegi olude sunnil pidin kunagi 98 aasta mazda 626-le paigutama nupust käivituse, kuna süüteluku parandus oli üle mõistuse kallis :)

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#105
Selline rool oleks Breras ülihea, kui saaks lahti sellest püsikiiruse kangist vasakul pool rooli. Kuna Breral oli rool nii lähedale toodud istmele, siis ilma pingutamata said sellele kangile põlvega pihta... Sellise rooliga saaks kõik nupud sealt ära tuua ning kangi üldse ära võtta.
cron