Re: Alfa Romeo 159 1750TBi TI

#17
Mitu raha tuuning läks?
555XLT kirjutas:
07 Juun 2019, 15:29
Tere üle pika aja!

Tahan jagada oma kogemust, sest ise samadele küsimustele ei suutnud vastust leida ei foorumist ega ka nendelt teadjameestel keda oli au tunda.
Ühesõnaga 1750 TBI mootori juhtaju ümberseadistamine!
Kuna infot polnud lasin autol mootori mehaanikutel üle vaadata, väikese remondi teha ja seadisn suuna ES Racingusse.
Kes soovib täpsemalt kuulda, kirjutage PS-i aga lühidalt:
Teahase näitajad: Võimus: 147 kW Vääne: 320 Nm
Näitajad pealetuuningut: Võimus: 191 kW Vääne: 443 Nm
See teeb lisaks: Võimus: +44 kW Vääne: +123 Nm

Düno graafik huvilistele:
https://www.tulitec.com/wp-content/uplo ... G_2665.jpg

Re: Alfa Romeo 159 1750TBi TI

#18
valmarv kirjutas:
08 Juun 2019, 13:14
Mitu raha tuuning läks?

Sõltub kas enne tuuningut tehtud mootoriremonti arvestada või mitte:D
Kui mitte, siis juhtaju progemine ise maksab 600 raha. ES-is sisaldab see ka düno ja nö custm made mapingut.
Ilmselt saaks kusaglt ka odavamalt, aga teadjad arvaside, et ei maksa mujale katsetama minna.

Re: Alfa Romeo 159 1750TBi TI

#22
555XLT kirjutas:
07 Juun 2019, 15:17
Kas Sinu oli see punane TBI TI?
Ma sain aru, et seal oli küsimus selles, et 18 tollist velge polnud tüübikinnituses märgitud vms. Tundus naljakas, aga nüüdseks korras ja juba peaaegu unustatud.
Jah, minu oma oli punane. Ma reeglina võtan endale Alfa Romeo Rosso värvi AR'id. Mis teha, meeldib punane. Kuigi must samuti üks lemmikvärv. Minu omal olid all 19-tollised veljed, aga too hetk oli selle auto puhul praktiliselt kõik uus ja veel "ilma tüübita", nii-öeldes. Ma ise otseselt ei süvenenudki detailidesse, Pilot Motors ajas asju ja ma vahetevahel küsisin neilt, et "kas saab juba kätte"?

Re: Alfa Romeo 159 1750TBi TI

#24
Whailor kirjutas:
25 Juun 2019, 20:14
555XLT kirjutas:
07 Juun 2019, 15:17
Kas Sinu oli see punane TBI TI?
Ma sain aru, et seal oli küsimus selles, et 18 tollist velge polnud tüübikinnituses märgitud vms. Tundus naljakas, aga nüüdseks korras ja juba peaaegu unustatud.
Jah, minu oma oli punane. Ma reeglina võtan endale Alfa Romeo Rosso värvi AR'id. Mis teha, meeldib punane. Kuigi must samuti üks lemmikvärv. Minu omal olid all 19-tollised veljed, aga too hetk oli selle auto puhul praktiliselt kõik uus ja veel "ilma tüübita", nii-öeldes. Ma ise otseselt ei süvenenudki detailidesse, Pilot Motors ajas asju ja ma vahetevahel küsisin neilt, et "kas saab juba kätte"?
Punane alati ilus! Äkki siis oligi nii et 19 oli registri andmetel legaalne, aga 18 vajas uut tüübikinnitust. Samas pole ka oluline enam:)
cron