Vaiksevõitu kuidagi..

#1
Tervist siis,


Kas see aasta mingi alfaklubilaste kokkusaamine silmapiiril või kellegi mõttemaailmas hõljumas? Ei olegi vaja sellist "tuhande kilomeetrist ringi nädala jooksul", piisab ka kusagil kenas kohas mingi mõnetunnine olemine samuti, koos grilli ja olemisega. Muidu tundub kuidagi vagane see asi, enne kui mõneks ajaks X5 peale läksin ikka juhtus midagi siin ja seal, nüüd tagasi AR'il aga olukord vaikne :)

Ei ürita siin organiseerijaks hakata, kuna töö on kiireloomuline ning ausalt, ei tea mingeid kohti linnapiirist eemal, aga lihtsalt küsin, kindlasti kellelgi veel selline küsimus meelel mõlgub. Rahva hulgas on kindlasti mõned head grillimeistrid, kes saavad korraliku grilli kaasa krabada, igaüks toob veidi midagi, mida sinna peale panna, siis lastakse kõik tulest läbi ja ollakse koos, räägitakse elust-olust-Alfast :)

Re: Vaiksevõitu kuidagi..

#3
mulle tegelikult juba mõnda aega tundub, et foorum on nõnna vaiksevõitu, et ei tea, kas siin keegi üldse käibki ...

praegu vaatasin statistikat ja ... eestlased on lihtsalt tagasihoidliku loomuga ja tühja juttu ei tee :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Vaiksevõitu kuidagi..

#10
Mina oleks ka ilmslet tulija kui vähegi aega on. Täitsa räägiks Alfa juttu ja kuulaks osaliste lugusid.
Kui horde kokku ei tule võib ju lihtsalt kokku leppida ühe õhtu ja ühe koha kus kokku saada. Kunagi Tallinnast tsiklisõidu paras sihtkoht oli näiteks Viinistu. Sõit mööda kõveart teed sinna. Seal muljetamine ja kehakinnitus ja pärast mõnus kulgemine tagasi.

Re: Vaiksevõitu kuidagi..

#11
555XLT kirjutas:
07 Juun 2019, 17:05
Mina oleks ka ilmslet tulija kui vähegi aega on. Täitsa räägiks Alfa juttu ja kuulaks osaliste lugusid.
Kui horde kokku ei tule võib ju lihtsalt kokku leppida ühe õhtu ja ühe koha kus kokku saada. Kunagi Tallinnast tsiklisõidu paras sihtkoht oli näiteks Viinistu. Sõit mööda kõveart teed sinna. Seal muljetamine ja kehakinnitus ja pärast mõnus kulgemine tagasi.
Hääd mõtted. Kui aeg klapib, siis tuleks minagi. Viinistule saab tõesti mõnusaid teid pidi. Hara lõiku läbiks kohe mitu korda...