Re: Suvaline pläma Vol 2019

#183
Juhtusin ringi sõites nägema ühes aias seismas kahte vanakooli Alfat. Millest üks 164 3.0 V6, mis Maanteeameti andmetel seisab juba 7 aastat ning teise masinana 155 Q4 2.0, mille viimane TÜV oli oma 4-5 aastat tagasi.
Kui palju 155 Q4 2.0 mootoriga üldse meie maal ringi vurab või kusagil seisab? :beaver:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#184
See on veider - 1 155 q4 (must-sinine) seisab kuskil koos ühe 164q4 -ga (vist liigub )

Teine 155q4 (punane) lasti mingil hetkel laiali ja peaks olema koos koleda mudakolliga kuskil

Ma ei ole kolmandast kuulnud (aga võib muidugi olla, et see toodi kohale ja jäi enam-vähem kohe seisma)

Mingil hetkel ajasin nende jälgi ja siis oli q4 seis 2:3 le (2x155 ja 3x164)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#185
Peab sellisel juhul auto omanikule kirja postkasti jätma, ehk on nõus ühe neist maha müüma, kui nad lihtsalt seal aia nurgas oma lõppu ootavad ja keegi nendega ammu pole sõitnud. Eriti kui tegu veel mõlema masina puhul Q4-ga. 164 kohta Maanteeametis veoskeemi ja käigukasti kohta info puudus. Pikk seismine ei ole kohe kindlasti autole hea. :thumbdown:
164 seisukord tundus kere osas olema enam vähem isegi, roostet väga välisdetailidel ei silmanud (juhipoolel), kõrvalistuja poolset külge ei näinud.
155 seisis kaugemal ja selle kere seisukorrast väga aru ei saanud.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#186
Lõppu kindlasti ei oota (kui need need masinad on), omanikul müügihuvi eriti ei ole (katsetatud :) )

Kui arkis veoskeemi märget ei olnud siis arvatavasti ei ole ikkagi q4. Väga võimalik, et see Lätist toodud 155q4 on vahepeal liikunud uuele omanikule :) kel juba midagi aias ootas.

Tegelikult on muidugi nukker, kui masinad niimoodi seisma jäävad (teisalt jälle - omast kogemusest- kui ikka aega tegeleda ei ole, siis peab ootama )

Ts@ tunni pärast jälle garaaži :)

Btw - kas keegi teab kedagi, kes suudaks 164 poolraamid korralikult ära taastada?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#188
:D ma arvasingi, et see mingil hetkel Sinu kätte jõuab (kas mootori puterdamine sai lahendatud?)

ja muidugi- mis seisus see üldiselt on ?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#189
Jah, mootor puterdas seepärast, et keegi oli mootoripesu teinud ja osad küünlaavad olid vett täis. Kere suhtes, ülemine osa on hea, põhi on seismisest roostes aga ei tundunud väga hull olevat.. lasin krowniga üle niipalju kui sai. Summuti ka lõriseb veits sportlikumalt kui originaalis, kuskilt lekib aga mitte väga hull, ehk auto on kohe kasutatav. Piilusin rihmakatte alla ka, mõrasid ei olnud ja kirjadki olid peal loetavad. Sisu on väga hästi säilinud ja puhas. Ma arvan et tasuks hoida, potensiaali on... Aga ma ei jõua teha- mul juba 7 alfat tekkinud ootamatult.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#190
alfistiman kirjutas:
22 Juul 2019, 13:55
Ma arvan et tasuks hoida, potensiaali on... Aga ma ei jõua teha- mul juba 7 alfat tekkinud ootamatult.
mul õnneks enam nii palju ei ole (nagu aeg näitab, siis optimaalne Alfade arv ilma muuseumiruumita ongi 1 kuni 3)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#192
Kuulge, kas mul pole 156'l ABSi pärast ühel hetkel pidurivoolikute jm vahetusel süsteemi tühjaks valgumise tõttu või kust otsima hakata? :? :oops:

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#194
kar kirjutas:
27 Juul 2019, 18:13
Kuulge, kas mul pole 156'l ABSi pärast ühel hetkel pidurivoolikute jm vahetusel süsteemi tühjaks valgumise tõttu või kust otsima hakata? :? :oops:

Loe veakood välja (kui õhk on pumbas sees, siis võib juhtuda küll et abs lolliks läheb ), tavapäraselt muidugi on selle probleemi põhjustaja voolikud vahetusel pihta saanud (või lahti jäänud) rattaandur :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#195
Juba teist korda jääb linnavahel silma tumesinine 156 GTA Sportwagon. Arvasin, et spordivagun GTA-sid Eestis ei leidu. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron