OA: Alfa Romeo 159

#1
Kas keegi teab sellest autost midagi
https://www.auto24.ee/used/2952050

Poiss mul tahaks osta ... aga rikkis käigukast (krt. seda teab palju see veel maksma läheb - või mis need kastid romulates maksavad) ja muidu odav, ning piisavalt suure läbisõiduga ...
Kas see on küünlaid väärt ...?

Edit: Auto oleks nagu tuttav, aga autode teema alt ka ei leia ... vbl oli sellest autost vanas foorumis jutt olemas ...

Edit2: see on see auto http://foorum.alfaromeoklubi.ee/viewtop ... =36&t=5188 kammisin teemat rohkem ja müügikuulutuses olid pildid alles:)
Viimati muutis spark, 21 Aug 2019, 13:29, muudetud 1 kord kokku.
Seitsekümmend Viis

Re: OA: Alfa Romeo 159 2.4

#2
oma kogemusest (suure läbisõiduga 159 AT)- kui käigukasti viga küljes poleks, siis kõlaks nagu hea diil (noh mingid sõlmed hakkaavd ükshaaval kustuma aga missealsikka) :)

kas iseenesest on aisin tf-80sc mis ei tohiks romulas olla väga haruldane (kuigi - see on üsna probleeme kast, kui eluaegse õliga sõita)

põhiprobleem kipub neil olema hüdraulikaplokk (vist miski 800.- ringi maksab), elektroonikavigu pole nagu väga kohanud.

Tegelikult muidugi kui see 2000+ 800 + 500 töö ja materjalid kokku panna, siis saaks juba midagi paremat :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: OA: Alfa Romeo 159

#4
Probleemid on selespeedil samad, mis varemgi (elektriprobleeme samapalju, mehhaanilisi veidi vähem)

Põhiline on siiski remondikohtade vähesus ja üleüldine eestlaste suhtumine autode hooldusse :)

Muuseas kõige probleemivabam selespeed on GTA peal (mitte sellepärast, et see oleks teine vaid sellepärast, et gta-sid hooldatakse )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: OA: Alfa Romeo 159

#5
käisin korra seda kuldset "vaatamas"
esimese stangega on kuskile taha kinni jäädud
esimene poolraam roostetab aga see on vist tavaline
esi klaas on mõraga.

Sellise vaatamisega asi piirduski, sest pärast sooviavaldust lubati 15...20minuti jooksul tulla
aga pärast tunniajast ootamist sai sama targalt lahkutud ...
vaatab kas meili teel suudatakse midagi ajaloo kohta öelda
Seitsekümmend Viis
cron