Re: Suvaline pläma Vol 2019

#257
vertigo kirjutas:
06 Sept 2019, 17:47

See Stelvio on küll uus (vähemalt kirjas on ”UUS AUTO”)?https://www.auto24.ee/used/3213622

Või vahetas keegi peale 1km sõitmist X5 vastu välja? :lol:

Hetkel on siis United Motorsil auto24.ee-s sama palju Alfasid müügis kui Pilotil (täna on lisandunud ka veel üks 10km sõitnud Giulia)? Mulle tundub, et midagi ikka teoksil seal... :think:
Sellest oleks küll kahju.. pole mina veel UM-is head teenindust kohanud, kui oma kasutatud BMW-ga seal käisin või autoga proovisõitu tahtsin. Samas need, kes on tutika täisvarustusega BMW-ga seal käinud, kiidavad küll, et tore oli.. mul on aga kõik kogemused alla igasugu arvestust ning ei ole ka teisi kasutatud BMW-dega tuttavaid, kes oleks kiitnud..

Aga sellest on mitu aastat möödas, ehk on inimesed vahetunud.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#258
Ja kui A24 lahti lüüa, siis uued Giulia ja Stelvio kuulutused on pooleks Unitedist ja Pilotist.
Tundub et Pilotiga kõik ikka. Veider et UM hakkb AR turuga tegelema, Bemm ja Alfa ju ikka konkurendid.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#260
Jep seda Alfa PR'i vähesust ja Piloti olematut pildisolemist sai siin arutatud.
Endiselt UM ja AR ühe katuse all tundub veidi naljakas :D
Aga tea, kas siis UM hakkab ka läbinisti vanemate Alfade hingeelu tundma, vaevalt? Vesi muidugi TRK veskile siis kindlasti.

Eks see üldine maailma majanduslik seis näitab ka hetkel, kõik liituvad omavahel, et kulusid madalamaks saada. Kõik vaikselt võtavad sellist turvalist olekut sisse ja sätivad uue paugu tulekuks valmis. Jällegi põnevad ajad ees.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#261
UM vaevalt, et suudab hingeeluga ennast kurssi viia (olgem ausad- ega tegelikult ka Pilotisse väga vanade autodega enam asja pole)

Ja olgem veel ausamad - palju neid vanu Alfasid ikka on :)

Kui see aga peaks tõeks osutuma, et nad esindusõiguse saavad , siis ma igatahes katsetab kohe selle vanade autode asja ära :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#262
Keegi oskab õelda, et kas Pilotisse võib oma varuosadega ka minna nagu näiteks TRK-s?

Töötunni hind vanematel Alfadel vist suht sama kui TRK-s?

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#264
Traktor kirjutas:
06 Sept 2019, 16:42
Aga Pilotist viimasel ajal mööda sõitnud, siis ega parkla on küll üsna hõre neil. Muidu seal oli neid Giuliaid ja Stelvioid ikka mitu lisaks muule kraamile. Hetkel tundub nagu väga vaikne. Kokkusattumus?
Põnev värk.
TRK's oli täna igaljuhul 159 uputus :) Viisin ühe juurde ka sinna, ootan enese pankrotistamist rõõmuga :D
Mõni 159 seal TRKs tõesti :clap:

https://www.instagram.com/p/B2JINMsFbuj ... hk12k2igg2

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#267
Shorthift on muidu hea asi aga vajab oluliselt kiiremat sidurdamist - sellepärast polegi tehasest neid just väga palju välja tulnud (tavapäraselt on tehnika selline, et vajutad siduri alla laisalt, tõmbad käikukangi ja lased siduri lahti)

Shortshifti puhul on siduri põhjavajutamise aeg oluliselt lühem (st tavapärane sidurdamist kiirus lõpeb käikude karistamisega ). Teine oluline aspekt on käiguvahetuse täpsus ja jõud (selle detaili puhul pead oluliselt täpsemalt vahetama, tehasesse lubab suuremat eksimust lülitamisel)

Enamus inimesi ei naudi tegelikult igapäevast rallisõitjaks olemist:)

Btw - 156 puhul (nagu ka mitme teise auto näitel) on väga hea vahend kiiremaks vahetuseks see, kui käigukangilt umbes 10 cm maha lõigata (seal on kang üle mõistuse pikk)

P.s. enne kui otsustad, siis proovi lülitada käike kangi allservast (nii, et nupp jääb käe kohale)- see annab enam-vähem tunde kätte :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#268
Ma oma 159'le ostsin, sest kustkil nägi mingi väga olematu summa eest sellist vidinat. Kuid paigaldada pole jõudnud, et saaks kommenteerida.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#269
Ostsin Giulietta QV millel see oli juba paigaldatud eelmise omaniku poolt, kuna ilma selleta varianti pole proovinud siis ei oska vahet kommenteeridda :D
julius kirjutas:
18 Sept 2019, 15:19
Keegi siin oma Alfale short shifteri paigaldanud?

Sellise: https://www.alfaholics.com/parts/gtv-sp ... r-adapter/
Või sellise: https://www.short-shifters.com/c630-shi ... ancia.html

Loen kiidusõnu ja mõtlen, kas sel imelisel nähtusel mingeid varjukülgi siis polegi? Mistarvis seda siis juba tehasest peale nõnda ei tehtud?