Re: Suvaline pläma Vol 2019

#349
Teades, mis nende tegemine maksab (kui lasta ükshaaval teha) oleks ma 300 välja käind
ja kiir regamine enne lõppu ei õnnestunud, kuna arvuti otsustas, et ta tahab restarti, et ID-kaarti lugeda
Mul on selline omapära pärast arvuti "hooldust" ja viimaseid tarkvara uuendusi :)
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#350
Noh - ostja kontaktid on leitavad ju :D

Äriregistri kaudu (arvata võib, et nimeline kasutaja on ikka päris nimega )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#351
Taas sellised jutud

BREAKING NEWS:
official statement from the FCA management regarding the possible merger with PSA -
"Following recent news regarding a possible strategic transaction between Groupe PSA and the FCA Group, Fiat Chrysler Automobiles N.V. confirms that discussions are underway to create a Group among the world leaders in mobility. FCA currently has nothing else to add. "


https://www.wsj.com/articles/fiat-chrys ... 1572373519

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#352
eee...

this is fun :)

fca ja psa kokku annab maailma kolmanda autotootja mõõdu välja küll psa on ca 3,6 ja fca ca 4,6-> -> toyota ja VAG on mõlemad üle 10 miljoni piiri, nii kõrgele ei jõuaks AGA kia/hyundai jäävad 7,2 mln'ga ikkagi üsna kaugele :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#353
Kaugel Ameerikamaal on vanade siltide äri päris tulus äri, roostetanud silte müüakse ikka mitmete sadade eest ja noh, mida suurem seda kallim loomulikult.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#357
Eks see vist oli vältimatu. Disaini poole pealt on prantslastel ma usun hästi. Ilmset saab ka Doblode ja kaubikutega ka Pesukotiga midagi aretada ja parem on see ikka kui koostöö Renaulti ja Ladaga ma usun :D

Alfa Romeo ja Lada koos oleks vist küll mainele viimane pauk :D

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#359
vertigo kirjutas:
31 Okt 2019, 12:38

Alfa Romeo ja Lada koos oleks vist küll mainele viimane pauk :D
nooh- seda kindlasti ei juhtu (Alfal on datsuni haavad siiani hinges)

küll aga Fiat ja Lada ning peugeot ja Lada on käsikäes varemgi olnud :D

[ainus Alfa ja idaploki ühendus üldse on lä'bi VM Motori, kui uazikutele paigaldati Alfa jaoks loodud 2,4 ja polonezile Alfa jaoks loodud 2,0 diisleid]
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#360
vertigo kirjutas:
30 Okt 2019, 20:54
https://www.autovaruosadonline.ee/valeo-8199493.html

Päris hea hind selle komplekti eest (VALEO FULLPACK DMF (CSC)?

Keegi on sealt varem midagi tellinud?
Olen enda autole enamus asjad sealt tellinud, hinnad väga soodsad ja valik väga suur. Ainult transport umbes 17 eurot. Isiklikult kasutan autodoci mobiili äppi selle jaoks, soodushinnad nõks suuremad.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D