M:Alfa Romeo 159 Ti

#1
Aeg on edasi liikuda ja panna müüki minu vahva Alfa.
2007a, 2.4 jdt 154kw (Eesti Maanteameti järgi küll 147kw, kuid paberid olemas õigete andmetega ning iga endast lugupidav alfasid vähekenegi tundev inimene teeb tava 159 ja ti vahet küll). Tehniliselt heas korras, kere väga hea, suve ja talverehvid eraldi valuvelgedel (suvekad Ti paketi originaalid), Lisavarustuse ja ülejäänud jutu leiate kuulutusest.

Võib pakkuda vahetust ka gramm suurema auto vastu!

https://www.okidoki.ee/item/alfa-romeo- ... i/8494573/

nr 5 666 999 5

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#6
Se hind pole poole aastaga langenud ? :) Ma nägin ise 3 aastat tagasi kõvasti vaeva, et enda 159'st poole odavamalt lahti saada, mitte keegi ei taha neid osta normaalse raha eest :(
Kas muidu vahetus kallima mahtuniversaali vastu huvitaks?

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#7
HInd on kokkuleppeline nr...hetkel sellise nr üleval, et välistada 1500 euro pakkujaid. Samas pole otseselt põhjust ka hinda alla lasta...autol pole midagi küljest kukkumas, hooldatud pidevalt, just sai uued silla detailid ja tutikad talverehvid.
Mahtuniversaali vastu vahetust ei soovi. Peres liiga palju autosid ja vaja vähendada...Naine sai endale uue hobiauto ja nüüd see ongi selline...üleliigne...

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#10
ZAR93900007127596
Ega sellega on väike kahtlus küll, Eesti registris 147kw, kuid autoga kaasas olevad originaal dokumendid kõik näitavad, et 154kw. Kunagi uurisin ka ise ja leidsin, et ikka 154kw.

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#11
154 kW 2.4 tuli mais 2007. Kuni 2009 aastani olid kõik 2.4 Ti'd vaid suurema mootoriga (peale seda hakati mängima igasugu rebi ja kleebi mänge)

Kindlaim viis selgeks teha on vaadata mis mootorikood ütleb :)

P.s. tegelikult ei ole see nii oluline - kui mootorit üles ehitama ei hakka, siis on tükid pmst samad ;)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#12
ts kirjutas:
01 Veebr 2020, 23:11
154 kW 2.4 tuli mais 2007. Kuni 2009 aastani olid kõik 2.4 Ti'd vaid suurema mootoriga (peale seda hakati mängima igasugu rebi ja kleebi mänge)

Kindlaim viis selgeks teha on vaadata mis mootorikood ütleb :)

P.s. tegelikult ei ole see nii oluline - kui mootorit üles ehitama ei hakka, siis on tükid pmst samad ;)
Mootori põhjad ikkagi erinevad? Eeldasin ikka, et ainult elektroonikaga see vahe suurendatud...
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#13
Riistvarast tean, et pihustid on erinevad ja kindlasti ka eelsüüte küünlad.
Mootori koodi järgi on siiski 154kw.

Re: M:Alfa Romeo 159 Ti

#14
turbo on teine, pihustid on teised, fuel rail on teine, EELÜÜTEKÜÜLNAD on teised ja osad andurid on teised.

Ja nii imelik, kui se ei ole, siis väntvõllid on erinevad (tuginedes saalede andmetele) - mis on veidi imelik (kui 147kW on veidi muditud 129kW 20V, siis 154kW on juba üsna teistsugune mootor- sama kehtib ka 1,9 ja 2,0 diislite võrdluses)
Tegelikult ma olen normaalne....