Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#17
Eks ikka ebay. Krt. lasin need tumedad veljed käest ära kuid ehk mõnel teisel korral joppab.



Oli ka selline olukord nagu ühes teises teemas mainitud, et Alfaga sõidetakse raadio OFF asendis ja parem pedaal ON asendis. Nähtud-tehtud ning ka tagajärjed ära proovitud. daihui sonata radarisse +43 +-3. (tohoh. rohkem siis tõesti ei olnud või) Ootame vastust.

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#20
Sten kirjutas: Nähtud-tehtud ning ka tagajärjed ära proovitud. daihui sonata radarisse +43 +-3. (tohoh. rohkem siis tõesti ei olnud või) Ootame vastust.


Oma kogemus u samas suurusjärgus rikkumise kohta: 8000 eek+ 2 kuud jalamees. Kergendavaks asjaoluks loeti seda, et kirjutasin patukahetsuskirja ja kasutan autot igapäevaselt elatise teenimiseks. (Kohtunik: katsu need 2 kuukest kuidagi ikka hakkama saada). Ei tea, mis ilma kahetsuseta muidu veel tehtud oleks ????
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#22
Mina tean et auto oli alguses ühe naisterahva kasutuses. Siis seisis pikemat aega (aasta kindlasti) Lasnamäe Fakto keldris kust Juuli keskel üks sõber seal istuda proovis ning välja enam ei tahtnud tulla. Kuid asjaolude kokkulangemisel oli juba Augustis auto minu.



Ehk siis liigub teine samasugune kusagil ringi.

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#23
Selge. Nii ta on siis jah, sama aasta, sama värv, samad veljed, sama sisu, sama helisüsteem, selline liigub ringi veel kuskil.



enne sõbra auto proovimist ei arvanud ega teadnud Alfadest midagi. peale proovimist tekkiski mõtte, et kunagi võiks endalegi Alfa soetada. ja siin ma nüüd olengi :)



Õnne ja Edu!

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#24
Colo kirjutas:Väga ilus 147 !!!

ja väga tuttava näoga Alfa, kas see on ostetud TLN-st linnu tee kandist ja sellega sõitis kodanik nimega Martin L. ?


Naesterahva kasutuses... Martin L.... nigu Angela A?...vms



Peale K.K.K käest auto ostmist TS@väga kursis poppppikoonidega :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#26
Minu jaoks on ta veel poolteist kuud sarkofaag kuid kui auto sõidus on siis ega kiiremat teed Viimsist linna pole kui läbi Pirita :) .





Uute velgede kohapealt niipalju, et korralikud tumedad GTA omad on väga rariteetsed heledad aga.. ma ei tea.. :? Kaalul on ka Ti stiilis kettad. Mida rahvas arvab?