Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#17
bnd kirjutas:Kiiruskaamera ei saada pilti koju
Muidu ma suveniiriks oleks endale ühe foto äkki "tellinud" , et veenduda fotoka headuses :P , aga foto saadetakse vist? ainult siis, kui juhis tekib kahtlus. Muidu tuleb ainult paber.
Mina tellisin endale foto, küsid ja saad.
Pilt

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#18
IRW @ fookuse kast :lol:
Alfadel võiks see numbrimärk veel rohkem nurga all olla või siis esi-bumper rohkem kiilu kujuline, seljuhul poleks esimesi numbreid üldse näha :mrgreen:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#20
Tere, ja head uut aastat!

Mõtlesin et kirjutaks ka siia midagi algava aasta jaoks.

Jutuke siis selline.
Ostetud sai 155 ja nüüd olen julm alfa fänn. Enne kui teda ei olnud ei vaadanud ma kudagi nende poole. Tundusid nii imelikud ja kõik muu ka, esiteks veel et itaallane. aga nõnnaks läks ka minuga nagu enamus alfistidega et armumine esimesest silmapilgust. Elukaaslane juba üritab selgeks teha et ta on ka olemas peale selle auto. Aga üritan siiamaani talle selgitada et see ei ole auto ta on isiksus, aga selle teema juures tavaliselt kuulen kuda köögi kapp lahti läheb ja on kosta kerget pottide ja pannide kolinat, kust pistab oma panni sabakese kõva tehvlon pann naise pihkudesse:D .
Olles oma 155-sega 700 km ära sõitnud,saanud tunda juba ta eripära, siis võiks öelda et ega mõnusamat autot ei leiaks,kui eelarve välja jätta. Omades ka itaalaste valmistatud kahe rattalisi siis samasugust särtsu jätkub ka autodesse( välja jättes fiat) Ja just selliste erilisuste ja eripärasuste tõttu valitaksegi selliseid masinad. Et erineda hallist massist...


edu teile edaspidisteks tegevusteks ja head uut aastat teile kõigile. Meeldivaid eelarve kogemusi ja vastupidavaid närve 8)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#24
E.T. kirjutas:Näe - hiljaaegu müügis olnud 155Q4 läks lätti - alfaklubi presidendi isale talveautoks.
Olevat heas tehnilises korras olnud isend :)

[ http://s4.postimage.org/b50aa301t/22122010237.jpg ]
[ http://s4.postimage.org/b510qojy9/22122010238.jpg ]
...kadus kuidagi kahtaselt ruttu ära jah, tundus ebareaalne, et eestlase käsi mängus :) ...ikka soome või läti vms 8)
mis sa hing oskad veel tahta, neljaraudne jahipüss, tuula hinnaga :P

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#27
ts kirjutas:aga Sul on võimalus võit koju tagasi tuua :icon_angel:
maailm on hukas: parim räppar on valge, parim golfimängija on must, lätlased toovad Q4sid eestist ja eestlased toovad Q4sid leedust... :lol:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#28
Vaadates Q4-de soetamisvõimalusi on jah imelik, et see vähene käest pudenes...
vabariigi ainus teadaolev liikumisvõimeline Q4 (164) on tehn osas seisukorras millest kellelgi eriti eimu pole vist... ???

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#29
:icon_shifty:

tanklasse vaadates peaks ju selge olema, miks erilist tormi 2,0 turbomootoriga nelivedulistele Alfadele ei ole :icon_thumbdown: maksab ju kütus küll vaid rutskakskümmend aga kaks-kolm liitrit iga läbitud 100km kohta on ikka tõsine vahe :roll: eriti arvestades, et selle raha eest saab Alfamaid Alfasid (ja hästi pingutada, siis lausa mitu tükki- IMHO kolm vedavat ratast kolmel autol on ikkagi rohkem)- 155Q4 on ju siiski lancia delta integrale :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#30
hakkab jälle pihta pühaduseteotus bensiinikulu teemal
:roll:


krt peab ikka ostma 66kW bora 1.9 diisli...
ülalpidamine ei maksa muttigi ja kütust ka ainult nuusutab...
cron