Suvaline PLÄMA vol 2011

#17
CiaoHui... või midagi sellist :roll:

ja pildikast ütleb GAC Trumpche :icon_sick:

aga vähemalt on platvorm ausal teel saadud [mootoriteks on AlFiat'i 2,0 Twin Spark- juurde tuleb hiinlastelt endalt ka 1,6 ja 2,4 ning teadmata päritolu diisel]

Õnneks lasti ALFA V6 ajalukku (1979-2005) viisakalt ja väärikalt (kogu tootmisliin demonteeriti ja mootor kanti ajalukku... ning ei müüda seda kellelegi)

ja veel pilte hiina imest [kujuta ette.. võtad Alfa 166 ja Lancia Kappa ning teed nendest toyota camry :icon_moron: ]
Pilt
Pilt
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2011

#20
Stage II huumor on see, et antud toode on TS poolt mitte autoks tunnistatud, vaadates mis rubriiki post vupsanud on

:D:D:D

Suvaline PLÄMA vol 2011

#23
õiged volvomehed solvusid ca 15 aastat tagasi kui lõpetati volvode tootmine

ohh, ma sain täna alfa lõpuks garaazi, veel mõni nädal ja siis sõitu, veebruarist hakkan kindalasti sõitma, paregu on veel liiga vähe lund, et alfaga sõita - loodame, et tuleb juurde

Suvaline PLÄMA vol 2011

#24
http://emhi.ee/?ide=21,253" onclick="window.open(this.href);return false;

tõsi ta on, et lund pole isegi meetrit veel ju...
teist samapalju võiks tõesti juurde veel tulla :)

supp kirjutas:õiged volvomehed solvusid ca 15 aastat tagasi kui lõpetati volvode tootmine
No pmst ju alfasid ka enam ei toodeta... mingid lahjad fiati derivaadid kolksavad liini otsast maha, iga uue põlvkonnaga aina hirmsamad :(

Suvaline PLÄMA vol 2011

#27
supp kirjutas:eks iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde
paganis on mehed suht liistude juures, iga autoga tuleb kaasa paar kingi... ja need ei ole soodukaga kaupsist ostetud maitsetusest nõretav firmakink, vaid päriskingad :wink: ...osta kingad, saada zonda tasuta!
:weightlifter:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#30
Pagani Huayrat pakutakse. Esimest korda loed muidugi Huiaara....

Tea, kuidas need Pagani kingad ka meie kliimas ja Tallinna tänavatel sobivad. Äkki kraabib põhja ära või põrutab koledasti.
cron