2011 rinkaüritused

#19
Aga ega sa ise ei peagi sõitma, ma võin ise su masinaga sõita ju :P
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2011 rinkaüritused

#21
Mul on pill koos. Tuleb ka mees-mehevastu demosõit, millest ma väriseva põlvega plaanin osa võtta. :icon_shifty:
Vaatamiseks on igat masti pille kohal. Ilmselt saab olema üks vingemaid OT-sid.

Luman, mis seisud on? Vaatama ja muljetama võiks tulla ikka ju. :grandpa:
a.k.a Anthrax

2011 rinkaüritused

#22
Anthrax kirjutas:Mul on pill koos. Tuleb ka mees-mehevastu demosõit, millest ma väriseva põlvega plaanin osa võtta. :icon_shifty:
Vaatamiseks on igat masti pille kohal. Ilmselt saab olema üks vingemaid OT-sid.

Luman, mis seisud on? Vaatama ja muljetama võiks tulla ikka ju. :grandpa:
No viimase info kohaselt on Masekal mootor koos jälle, aga spidomeetri saan alles homme kätte, nii et parimal juhul saaks homme õhtul proovida käivitamist. Nii et teoorias võiks isegi jõuda rajale, kui kõik asjad kohe toimivad, aga kuna rahvamassi tõttu õnnestuks ilmselt paar korda ainult rajale saada, siis selle nimel ei hakka nahast välja pugema.

Kuna ma niikuinii nädalavahetusel Pärnus olen, siis niisama raja äärde ilastama tulen ikka...

2011 rinkaüritused

#23
Polegi ausalt öeldes nendel OT'el käinud, peaks minema. Pealtvaataja see tähendab, ei tunne end nii "kõva juhina", et oma masinat sinna veel peedistama läheks :) Kuid paistab olevat tore üritus ka pealtvaatajale.

2011 rinkaüritused

#24
Ohoo, kui ma vaatan oma paiknemist aja ja ruumi mõttelisel teljel, siis pühapäeva päeval olen rinkast lausa mööda sõitmas suunal Munalaid-Tallinn. Kui lahke saatus kõik kaardid õigesti kätte jagab, siis tulen ja näitan järeltulijale ka, kuidas inimesed hulgakaupa ja suurtel kiirustel liiguvad... :icon_moron: :)

Ma ei pea vähemasti siin lisama põhjendusi ja vabandusi, miks ma rajale ei lähe :P ...

2011 rinkaüritused

#25
Käisin. Päris kena oli. Igatsugu kirjut rauda, Viperitest Estonia vormeliteni. Kahjuks jäi mu olek seal lühidaks. Niuke lahmakas vihma tuli pähe ja lapsega polnud siis enam komfortne. Meenutas kangesti mu eelmist Saugal käiku, 4 aastat tagasi (?), kui see suurem Alfasõit seal oli. Tuul, vihm... kraade oli seekord 10 võrra küll rohkem. Aga usun, et sai vana rada kenasti ära saadetud.

2011 rinkaüritused

#26
Ise ei hakanud siiski Saaremaalt tulles läbipõiget tegema Pärnusse. Autos oli peale minu ka veel 2 inimest ja 3 inimese asjad ka... kus sa nii tuled.
cron