AR 156 1,8 2002

#16
1120 kirjutas:Vianor arstis asja ära jookseb nagu peab. Iga ratas oli ise kanti kõver ja mitte vähe. aga näpuga pidi näitama kust tagarataste kokkujooksu panna, muidu oleks nii jäänudki. :icon_wtf:
kas sa eelmise silla regullija käest raha oled tagasi proovinud küsida (kui sa neile selle eest maksid muidugi)
Seitsekümmend Viis

AR 156 1,8 2002

#17
spark kirjutas:kas sa eelmise ........... käest raha oled tagasi proovinud küsida

Eee, kas Eestis on see võimalik??? Ma tean, et seda ei tee mitte suured ja lugupeetud firmadki, mis siin väiksematest rääkida. :grandpa:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 1,8 2002

#18
bnd kirjutas:
spark kirjutas:kas sa eelmise ........... käest raha oled tagasi proovinud küsida

Eee, kas Eestis on see võimalik??? Ma tean, et seda ei tee mitte suured ja lugupeetud firmadki, mis siin väiksematest rääkida. :grandpa:
mäletad lauset; "Kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema!" - mul on see tavaliselt aidanud ... tuleb järjekindel olla ja rääkida inimestega kes, käsivad, poovad ja lasevad, mitte käsu täitjatega.
Seitsekümmend Viis

AR 156 1,8 2002

#19
Mina andsin paberipaki firma juristile ehk ei hakanud ise mölisema.
Muidugi lootus midagi saada on kaduvväike, pigem on saada ainult rahuldus, et andsin endast kõik.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 1,8 2002

#23
Õõtsad vahetatud kõik liugleb ilusti. Äkki kellegil on kogemusi, sai alla päris korraliku firma õõtsad. 3000 km ja läbi pole mitte ainult puksid vaid ka šarniirid.Midagi on vist mäda või mis?

AR 156 1,8 2002

#27
:icon_think:

kunagi ammu oli kombeks ka veidike liikuvate osade (näiteks pukside) paigaldusel mõlemad pinnad puhastada ja kergelt määrida... tegelikult muidugi oli kombeks palju asju teha

ilmselt tänapäeval ei ole see osades kohtades oluline ... lihtne on ju öelda, et õõtsapuks peabki olema tihkelt metall vastu metalli ja paigaldada see ülestõstetud asendis ja ka sillaregull teha tühja autoga... ja pärast süüdistada tootjat kehvas kvaliteedis ja omanikku kehva auto ostmisel :wrench:

Kiuksumine igatahes viitab sellele, et määrdega on tugevasti koonerdatud
Tegelikult ma olen normaalne....
cron