2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#32
cyber kirjutas:Krt, ma lugesin praegu teema pealkirja "2010 - Alfa Romeo Cemetary, Milano, 26-27 juuni" ... hetkeks tekkis selline :icon_wtf:
::itpnt::

saabiinimestel on see etapp just äsja napilt-napilt läbitud :wink: see on loomulik, et niimoodi loed :mrgreen:

Alfisti´l on see veel kardetavasti mingis vormis tulemas :icon_shifty:
Tegelikult ma olen normaalne....

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#37
Naine tahab kangesti itaalia sõitu teha, aga kuupäevad ei sobi jällegi mulle, st olen sel ajal just, ehk siis 26 hommikust kuni 29 hommikuni järjekordsel enesepiinamisel. ehk seekord siis NordKap- Gibraltar :mrgreen:

Aga, nohh see plaan võib veel muutuda, kuna me mehed võime arvata, mis me tahame, aga naised on ikkagi need otsustajad ju :butt:

Samas itaaliareis tuleb suvel ette võtta küll.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#39
Muidugi kõik veel võimalik, me alles kooskõlastame marsruuti, praame, hotelle jne. Kuidas autorongiga Nordkappi jne.
Tavaliselt oleme sõidud teinud stardiga 25 õhtul, et jaanipäev pikaks ei läheks.

Aga kõik võib veel juhtuda, eks selgus IB asjus saabub 3näd jooksul vast. Praegu sebivad Gibraltarile "vastuvõtu komisjoni" , et oleks millegi nimel pingutada :D

Ja muidugi need naised oma soovidega...

Samas oleks väääga ahvatlev masinaga natuke saksamaad ka puudutada, muidu aind ratast seal peedistanud
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#41
alfanatico kirjutas:kas mõni mineja on vahepeal veel tekkind? plaanija? :roll: ...oleks? teeks? :)
oleks kindel, et auto selleks ajaks uuesti sõbralikuks saaks, siis teeks ja oleks ja tuleks vist :icon_think:
Tegelikult ma olen normaalne....

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#43
alfanatico kirjutas:viskan oma mustandi siia üles, kui kellelgi tuleb mõte liituda kuidagi või kunaski, esialgu umbes nii planeeritud:

16. õhtul stocki laevale
17. hommikul laevalt maha ja õhtuks kopenhaagenisse, seal väike sliip
18. hommiku üles vara edasi, saksa, hamburg, motorail päeval läehb välja, midagi 1-2 ajal
19. itaalia, allessandro (oli vist) turiini, milaani ja genoa vahel, jõuab rong hommikul vara, sealt siuh lõuna prantsuss
20-23. vabakava prantsusmaa lõunarannikul
24. tagasi itaalia, kusagile
25. kusagil itaalias
26. rongile allessandro
27-29 hamburg, kuidagi tagasi saksast paari päevaga :)

lahtine on minek hamburgi, vbla isegi läbi helsingi ja rostocki laevaga, kui käivad
ja ka tagasitulek, äkki siiski 26-27 milanos pidustustel ja siis autoga üle stelvio ja värgi tagasi kuidagi
autorong läheb tagasi vaid 26.

:icon_hi:

Kuna sa seda juba seedinud natuke oled, siis äkki oled ka autorongide teemat ja hindu uurinud, mis taseme hotelle mõtled kasutada jne. Ehk siis kas rahalise kondikava oled kokku pannud? nii +/-5000eek. PM, kui siin ehmatada ei taha :P
Naisel enne jaani puhkus, asi hakkab jumet võtma :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#45
bnd kirjutas:Kuna sa seda juba seedinud natuke oled, siis äkki oled ka autorongide teemat ja hindu uurinud, mis taseme hotelle mõtled kasutada jne. Ehk siis kas rahalise kondikava oled kokku pannud? nii +/-5000eek. PM, kui siin ehmatada ei taha :P
ei ma pole veel midagi kokku pannud rhaliselt, niipalju on kindel praegu, et olen cannesis 19-23.06 hotell on bronnitud ja seda uurisin ka, et doitshebaani autorong väljus hamburgist 18.06 päeval ja 19.06 hommik vara on itaalias alessandrias, sealt juba kõik rehvivilistamise kaugusel 8) lõuna prants, milaan, toskaan, juneimit...

baaniasja vaata siit, saab erinevaid pakette võtta: http://www.dbautozug.de/site/dbautozug/en/start.html" onclick="window.open(this.href);return false;
eks ise mööda maanteed uhada on vbla odavam, aga ma ei tahaks peenestada enda pilli kusagil kiirteel kõrvad lukus vbla kuiet kaaluks tagasitulekut aint läbi saksa ja üle stelvio jne... et pole veel selge ja seda võib mõelda
samuti pole veel otsustand kuidas hamburgi saan, pole olnd aega asja ajada, aga hea meelega helsinki-rostock laev oleks...
cron