8C

#31
alfanatico kirjutas:ok proovin ühega punasega veel... yyyyks... kaaaaks... kollllm...
Pilt
no mai tea :roll: ...see ei saa ju sellest olla, et ma mac'iga möllan...

eks postitan siis linke edaspidigi :oops: :roll: :?


:shock: lihtsalt tsiteeritud-> ilma midagi muutmata :lol:



tegelikult Su arvuti vist lihtsalt on kade ja ei taha teistele ilusat pilti näidata :lol:



EDIT: vaata, kas sul on BBCode profiilis lubatud :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

8C

#33
SOMETHING BIG IS COMING...

...mulle ei anna ikka rahu see 8C asi, mingit imerelva testitakse viimasel ajal, igast pilte liikvel, ei tea mis hull versioon siit tuleb, suisa superauto... mase veljed on all ja varjatakse hoolega paari huvitavat nurka, õhh uvitav mis selle teibikookonialt välja tuleb... aargh kuubis ma arvan :)

...vaadake tänast italiaspeed.com'i top stoorit...


Pilt

8C

#35
...lõpuks on mehikesed ka asjakohase märgi 8C-le paigutanud, ma olin valmis neile juba kirjutama :)


Pilt


...lisaks paistab mingi uuendus esituledel ja mis siin salata, et must värv on parim... 8)

8C

#40
nii nagu 8C jõuab eks sovjeetunijooni vaid sekundhändina saab ilmselt olema ka 8c SPIIDriga :)



PS! ma võin ju koguda aga 8c on ikka minust rikkama inimese mänguasi :D

8C

#44
:roll: :twisted: :cry: 8) :lol: :twisted: :roll: :? :( :cry: :twisted: :twisted:



un mostro di bellezza :roll:



krrt-> lõpetage palun see "otto cilindri" (8C) promomine ära...



no niipalju, kui rahakotti ja panka ka ei puuriks-> ei tule sealt kuskilt seda puuduolevat 160kEURi välja... Ahastus tuleb peale :cry:



muuseas-> julgeks pakkuda, et peale esimest 8C sodiks sõitmist (teades, et niipalju raha omavatel isikutel kõigil ei ole kõik kupli all korras -> F60 näitel) toimub ülemaailmselt alfisti hulgas suhteliselt suuremahuline kollektiivne enesetapp vist :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

8C

#45
muuseas-> julgeks pakkuda, et peale esimest 8C sodiks sõitmist (teades, et niipalju raha omavatel isikutel kõigil ei ole kõik kupli all korras -> F60 näitel) toimub ülemaailmselt alfisti hulgas suhteliselt suuremahuline kollektiivne enesetapp vist


...väga "hea" tähelepanek, kui vaadata jah mis enzodega toimub näiteks, siis krt teab mis saama hakkab... :?
cron