Re: Suvaline pläma 2014

#77
:mrgreen:

eks ju Giulia tähelend saigi alguse sellest, et tegu oli ärksa sedaaniga, mis teatud ringkondi väga meelitas... 8-) Sisuliselt oli tegu kiirema põgenemisautoga, kui legendaarne Mark 2 (mis tänu väiksemale kaalule ja paremale vedrustusele oli kurvides olulsielt kiirem)

huvitaval kombel pole mul arvutis jälgegi ühestki pildist (mingil hetkel jäi itaaliast ette kuulikindel 90 ja sama ehitusega 155)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#79
see serjaali nimi oli "Mere koletis" venekeels "sprut" ja itaalia keeles vist "La Piovra" ja just sellepärast ostsin ma omale AR 116, ehk selline oli minu lapsepõlve nostaligija liikur

Re: Suvaline pläma 2014

#80
Kas keegi oskab soovitada nahkistmete hooldus/parandus vahendeid? Millised kõige paremad ikka on ja kus kohast saab? :-)
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2014

#81
supp kirjutas:see serjaali nimi oli "Mere koletis" venekeels "sprut" ja itaalia keeles vist "La Piovra" ja just sellepärast ostsin ma omale AR 116, ehk selline oli minu lapsepõlve nostaligija liikur
mulle meeldisid seal alfettad ja hallikassinine 164 ...
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2014

#82
Faif kirjutas:Kas keegi oskab soovitada nahkistmete hooldus/parandus vahendeid? Millised kõige paremad ikka on ja kus kohast saab? :-)

Kui Sul on vaja pehmendajat, siis car brite'l peaks mingi väga hea kreemimoodi asi olema (pool liitrit 35 euri või midagi); kui puhastajat, siis selleks sobib ka laiatarbevõrgustikus olev kraam (minul on miski spreipudelis umbes 10€ maksnud asi). Kui aga värvitaastajat, siis on juba hoopis teisest kategooriast (neid pakutakse samuti igasuguseid, kuid siiani pole mulle veel ühtegi usaldusväärset asja ette juhtunud (väidavad kõik üht ja teist, kuid... kuram neid teab :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#83
Vahendit ei oska kahjuks soovitada, aga jah proovisin ka ise poeletilt neid valida, ei suutnudki. Mõtlesin siis GTV viia pesulasse ja lasta nahahoolduse neil teha. Tulemus oli see, et järgi minnes öeldi, et see nahk on omadega nii läbi (tegelikult oli ropum väljend), et siin ei aita ei püssi ega ussi rohi. Ühesõnaga hooldus olavat raha raiskamine ja nemad seda ei tee. Tulemus on see, et mu GTV vedeleb võõral hoovil ja ootab millal uus salong valmib. Niiaplju siis nahahoolduset. Aga eks edaspidi oleks hea teada kuidas ja millega seda teha, et nahk enam untsu ei läheks.
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#85
Ma soovitan kasutada MobileSPA'd. Kõik mis sealt olen tellinud, tulemus on olnud vapustav ja oma raha väärt.
Võrdluseks - SmartServices võid teha siis kui vaja müügiks üles vuntsida masinat (olemas hiljutine kogemus nendega)

terv, teager
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#86
Slicer kirjutas:Millisesse pesulasse läksid? Huvipärast pigem küsin :)
Küsi küsi:) Tegemist on mustika keskuse all oleva pesulaga, nende teenusega olen väga rahul, teevad seest ja väljast väga puhtaks 30ga (15+15). Aga nahk oli töesti läbi omadega. Kõva ja libe, see väidetavalt pidi minema selliseks kui nahka ei kreemita. Kuivab ära ja siis enam niiskust sisse ei saa. Samas hakkab ta õmblustest ja murdekohtadest pragunema. Mis on läbi on läbi. Hooldatud nahk pidi igavene olema. 100 aastat ei olevat probleem.

PS: smart service teenusega läks meil küll pahasti, algul lubatud heast tulemusest sai nii ja naa tulemus, paremaks läks aga... tegu ei olnud seda raha väärt. Tehti siis poleerimine ja salongi keemiline pesu. Ei olnud nahk vaid see alfale omane karvane nahamoodi ollus.
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#87
KUi ei kreemita, siis läheb nahk hukka küll.

Minu kogemus on selline, et kui nahk on juba kõvaks lastud, siis seda tõenäoliselt enam tagasi ei saa (kuigi naha struktuur ise on selline, et piisava niisutamise puhul peaks see võimalik olema- leotamisele lihtsalt kulub jube pikk aeg).

Lihtsalt infoks nahksisude ostjatele-> kui nahk on kõva, siis väga tõenäoliselt ei ole selle sisuga midagi peale hakata (hakkab kuluma, pragunema ja õmblustest lahti tulema ning mingil hetkel on ainus võimalus uus sisu teha)

Lihtsalt infoks nahksisude omanikele-> Nahahooldust tuleb teha minimaalselt sügisel ja kevadel (koos ülejäänud hooldustega)- kuigi see on kallis... on uus nahksisu kallim :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#88
ts kirjutas:Nahahooldust tuleb teha minimaalselt sügisel ja kevadel (koos ülejäänud hooldustega)- kuigi see on kallis... on uus nahksisu kallim :mrgreen:
nüüd on teada, ja tulemus käes. aga ega minu teha väga polnudki, eelmised omanikud olid oma töö juba ära teinud. :( nüüd ootan ja ootan, millal uus valmis saab.
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#89
Asi selles, et vaja naise Micra müügiks ettevalmistada. Sees on ka vaja korralik keemiline teha tekstiilsisule.
Hiljem plaanis oma GTA suveks läikima lüüa nii seest kui väljast. Ei teagi kuhu minna.
SmartServicelt sain müügiettevalmistamise hinnaks 150 eurot.
Kunagi seal käisin oma GTA'ga ka. Nahka hooldamas. Oli suht krõbe hind kuid hästi tegid.

Re: Suvaline pläma 2014

#90
:hi:

Naha puhul on asi lihtne-> ostad pasta ja nelipaki ning kukud ilusa ilmaga koduõues/vanaema juures vms nühkima :beaver:

tekstiili puhul kahjuks on asi keerulisem-> laiatarbekaubanduses müüdavad vahud/vedelikud suudavad imehästi panna auto haisema ja kui eriti hea asja peale sattuda, siis värvivad ka postrid ära :mrgreen:

Oskab ehk keegi mingit jube head antifungitsiitset tekstiilipuhastusvahendit soovitada? Mitme auto võlu-> tahad või ei taha on hallitus platsis
Tegelikult ma olen normaalne....