Alfa Romeo GTV 1995

#1
Täna siis sain otse Belgiast toodud punase GTV omanikust.

Käisin ka TRKs ostueelsel ülevaatusel, kus öeldi, et:

1.Vasakus välimises roolivarda otsikus on lõtk.

2.Taga paremas risthoova sisemises puksis on lõtk.

3.Heitgaasid paidast ära.

4.Taga vasak amort on nõrk

5.Kummid seestpoolt kulunud

Lisaks siis veel tuleks vahetada hammasrihm ja teha õlivahetus.

Aga kellel meist selliseid probleeme ei oleks, eks

:D :D





Lisaks avastasin pärast, et kondist ei tule külma õhku, aga ehk on too vedelik lihtsalt otasas ja bensiini andurida ka mingi kamm vist, kord näitab täispaaki, kord tühja, kuigi paak on ääreni täis..





Loodetavasti, leian finantsi, et koguselle jamaga hakkama saada.

Alfa Romeo GTV 1995

#2
Esiteks tere tulemast alfistide sekka!



Mul tekkis kohe küsimus, et mis mootoriga auto on? Ennetades alfanticot siis ega paar pilti ka paha teeks :wink:.

Ja miks üldse Belgiast tõid? Meil kodumaisel turulgi hetkel suht suur valik, või on need mis siin müüakse viletsad?

Alfa Romeo GTV 1995

#4
Ostsin ta läbi auto24, kus keegi toivo autosi Belgiast toob.

Mootor 2.0 110kw. Minu jaoks tõmme küllalt hea.

Auto värskelt käes, ei ole jõudnud ise pilte teha. Auto24ls on ta selline - ::link::



Keegi oskab mulle öelda, palju mul selliste probleemide eemaldamine finantsi vajab?

Alfa Romeo GTV 1995

#7
Thom kirjutas:Arvatavasti homme lähengi uurima.
Veel küsimus, et milline nendest probleemidest kõige rohkem "põleb" mis järjekorras tuleks tööd teha?


:!: kõik põlevad :wink:



aga rihm ja õli kõigepealt, siis rool, heitgaasid, tagasild ja uued rehvid
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo GTV 1995

#8
hinnad selliste tööde puhul võivad erineda tuhandeid kroone-eri firmades.... seega jah-trks on neid tehtud seega peaks kiiremini ja odavamalt minema kui mujal :roll: ja rehvivalik oleneb kiirus indeksist laiusest ja kõrgusest-et tee endale selgeks kui kiirelt kavatsed sõitma hakata...

Alfa Romeo GTV 1995

#10
... ja paha ei teeks, kui sa paneksid tulevastele põlvedele hinnad ja tehtud tööd, siia hoiatuseks üles :P (ehk peaks mingit viisi päevikut)

seda muidugi kui sa ise viitsid seda teha ...

Kui sul on leivad kellegagi ühes kapis - oleks targem summadest mitte rääkida :wink: (avalikult)



aga jõudu ...
Seitsekümmend Viis

Alfa Romeo GTV 1995

#13
mags kirjutas:nii lihtsa mootori puhul eriti.
:lol:
Pilt


kui ma nüüd väga ei eksi, siis kogu see kaadervärk, mis jääb 20-st ettepoole tuleb eemaldada... Lisaks pole väga kindel, et sinna ka koopast otse ligi pääseb :roll: (ehk siis osa ülevalt, kus EI OLE eriti ruumi) ja osa koopast/auto alt...
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo GTV 1995

#15
E.T. kirjutas:mags võib ju teha konkureeriva pakkumise ;)




juba rääkisin telefonitsi taaviga... ei taha seda rihma vahetada... GTV-l vähemalt mitte.



pidi päris aeganõudev olema.



aga pukse võin vahetada küll. :D