Alfa Romeo GTV 1995

#16
Kuna see mul esimene auto ja olen selle hoolduse ja remondi koha pealt väga ekstaasis :D

Olen aru saanud, et TRKs ikka mõistlik oma itaalast kõpitseda.

Kui rihma ja õli vahetuse korda olen saanud, siis järgmisena puksid ja heitgaasi probleem.



Siin paari sõidupäeva jooksul on ilmnenud paar küsimust ja probleemi, et

-umbes korra päevas on selline probleem, et mootor käivitub alles kolmanda käiamis korra peale, kas küünalde vahetus võiks selle prbleemi lahendada?

-Kojamehed on ilgelt sitad, tänase vihmase ilmaga olin täitsa hädas. Aga vedeliku pritsib GTV mitte kapotilt, vaid mingist konstruktsioonist mis on klammerdatud kojamehe külge. Milliseid kojamehi osta ja kas selle veevärgi uutele kojameestele külge aretamine on väga keeruline?

Alfa Romeo GTV 1995

#18
Thom kirjutas:Mulle öeldi, et hommikul viin, õhtul saan kätte.


Aga otseloomulikult-> aegavõttev remondimehe seisukohast :roll:



Ehk siis Mags'i küsimus oli ajendatud sellest, et kas seal päriselt kah päevajagu tööd on (ja selle puhul ON :roll: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo GTV 1995

#19
Todays tip: ära sõida GTVga läbi suurte lompide!



Juhtud siis nii, et sõitsin vihmaga läbi paari suure lombi, vesi lendas üle katuse. Kuna kojamehed sitad, siis ei näinud ka.. lombid olid välditavad.



Jõuan siis sõbranna maja lähedale, kui tunnen, et mootoril hakkab jõudu kaduma, teise käiguga jõnksutas nagu, kord oli jõudu, kord mitte. Maja ette jõudes, avastan, et kapoti alt tuleb suitsu - radikas tossas täiega.



Lühidalt, siis viisin auto TRKse ja nad lubasid homse päeva jooksul asja ülevaadata.



GTV omaniku rõõmud :wink: :shock:

Alfa Romeo GTV 1995

#21
kui ta on 2.0 TS siis sellel elab genekas suht põhja lähedal ja isegi korras alumise katte olemasolul ma isiklikult väldiks suuri lompe... (isiklik kogemus saatis 156 peal ühe geneka hingusele)



lisaks võtab ta minuteada ka oma tarbeõhu powerplantile suht maalähedastest kihtidest...

Alfa Romeo GTV 1995

#25
no-me täna käisime võrus, ja päris hea vee sein oli pool teed ees...muffigi näha pold...lisaks parajad basseinid keset teed... ja nu 75 hakkas ka üsna puterdama..v6-st sai v3... :lol: peab ära kuivatama... ja elektrikaitse ainega üle käima...