14 oktoober KIIRE ALFA 2007 - Tartus Raadi lennuväljal

#46
E.T. kirjutas::D
ilma pärast ei ole küll senimaani midagi tegemata jäänud.

vigadest õpime
next year septembrist hiljem ei tee küll rada ega kiirendust...
Mulle küll meeldis vihmaga Sauga ringrajal sõita, oli selline hea ekstreemne kogemus ja andis mulle hästi teada kuidas masin libedal käitub. Mind kehva ilm küll ei sega, tähtis et seltskond lahe on. Alati saab end soemalt riide panna :)

14 oktoober KIIRE ALFA 2007 - Tartus Raadi lennuväljal

#55
:cry: :cry: :cry:



aga meil siin on miinust ...



mille tulemusena tegi 155 ventilatsiooniklapp bzzzz... starter käuks, käuks... mootor klõp klõp klõp, salongivetikas kiuks kiuks ja tahho ning õlirõhk olid pimedad ja temp näidik otsutas aiateibaid peegeldama hakata (isegi siis, kui auto soojaks läks-> tavaliselt tuleb selle aja peale tahho tagasi, temp andur samuti) :cry: :cry: :cry:



Kuna ma seda autot veel nii hästi ei tunne, siis ilma kelladeta ei tahaks kohe mitte sirgele jõuda



Seega siis loodan, et kõigil on Tartus väga tore... :oops: :oops: :oops:



ts@nüüd siis läheb esimesel võimalusel testri ja määrde- ning puhastusvahenditega ARC-ile ja salongiventikale/stepperitele külla; ning vahepeal peab nagu muuseas ka uue aku leidma kuskilt
Tegelikult ma olen normaalne....

14 oktoober KIIRE ALFA 2007 - Tartus Raadi lennuväljal

#59
Nii, ma ka lõpuks tagasi kodu. Väsinud, aga rahul. Muidugi pean tunnistama, et Stellega oleks tahtnud ka ühe sõidu nii teha, et kõik käiguvahetused sujuvalt välja tuleks. Aga jah, seda enam ongi põhjust järgmisel aastal tagasi minna.



Igal juhul väga korda läinud aasta on olnud ja loodan ning usun, et järgmine aasta tulevad üritused veel paremad ja rohkemate osavõtjatega.