AR 156 GTA, bnd

#16
Anthrax kirjutas:Nüüd võiks kuskilt ilmuda üks 147GTA, 156 on juba meinstriim. :lol: :lol: :lol:


Pärnus olen esialgu veel ainuke 8)



Täna sai siis esimest korda linnapeal patseeritud ehk auto värskesse õhku viidud.

No sellega olen nagu juba tiba harjunud, et järgi vaadatakse. 2,5 oli kah Pärnu esimene, ja koledasti röökiv uuema põlvkonna Alfa. Seega silmade punnitamisega olen harjunud. Nüüd siis SEE masin.

Parim pala oli uue sisustuskaubamaja (vist?) parklas. Sain masina suht ukse ette ja esimesele kohale (ma ei ole edev inimene :) ) Ja siis üks hetk vaatasin välja: tulid noored huidai trajet-iga? ja kõndidid masinast välja ja otsejoones gta juurde. Vaatasid naisega tagant, külgedelt, eest, mees piilus veel sisse kah. Siis seisid korra masina kõrval, vaatasid, vaatasid, vaatasid ja siis tulid vaikselt selg ees poe ukse poole. Nägu auto poole. Ma jäin päris seda kohe aknast vaatama. Kas see ongi mu tulevik? argipäev?







Ma ei ole edev inimene, lihtsalt hallist massist eristuv. Seda ütles täna ka üks kutt, kes masinat vaatamas käis, et tahab midagi ilusat ja mitte tavapärast. Raske on olla ebanormaalne :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#17
Varsti tulevad kirjad akna vahele: "kui tekib müügimõtteid, siis võta ühendust nr:xxxxxx". Pigem harju sellega ja lihtsalt looda, et keegi midagi näppides ära ei riku või peale ei ilasta. 8)



Isiklik auto on mul mitte just väga levinud cabrio ja olen sellise kirja juba kojamehe alla saanud.
a.k.a Anthrax

AR 156 GTA, bnd

#19
E.T. kirjutas:Stelle su avatar on eksitavaks muutumas tasahilju :D
Ja mis saab siis kui 400 posti täis saab? :shock:

Mis su järgmine eesmärk on?
a.k.a Anthrax

AR 156 GTA, bnd

#20
...tead bnd, mis mulle kõige rohkem meeldib alfameeste juures? :wink:



...kõik ütlevad, et pole edevad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...no võtsin ühe tagasihoidlikukese alfa romeo gtakese, no ma ei tea kõik vaatavad, ei tea mis värk see on :lol: :lol: :lol: ...teame teame, saan sust täiesti aru, sest ma olen ise ka väga tagasihoidlik :oops: :lol:

AR 156 GTA, bnd

#21
GTA org. veljed, kas need on need 5 suure auguga?? ja võisin ma selliseid näha ühe 166 all??? 17'' olid vist kui mälu ei peta

AR 156 GTA, bnd

#22
V2ike-Putnik kirjutas:GTA org. veljed, kas need on need 5 suure auguga?? ja võisin ma selliseid näha ühe 166 all??? 17'' olid vist kui mälu ei peta


jah on 5 suure auguga aga EI sa ei võinud neid 166 all näha :roll: välja arvatud juhul, kui keegi on oma 166-te tugevalt mudinud või siis vaheflantrid kasutusele võtnud...



GTA auguvahe on 5x98 ning 166-l 5x108 :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#23
Kas sellel elukal mitte paar päeva tagasi hammasrihm katki ei läinud segastel asjaoludel.Minu kaastunne.
Viimati muutis Alfa166, 01 Nov 2007, 23:59, muudetud 1 kord kokku.

AR 156 GTA, bnd

#24
Alfa166 kirjutas:Kas sellel mitte paar päeva tagasi hammasrihm katki ei läinud segastel asjaoludel.Minu kaastunne.


:shock: :shock: :shock:



mesasja? 166-l või GTA-l :shock:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#25
Seisab TRK,rihm olevat pärast 2km sõitu purunenud.Uus rihm.

Tundub et Alfa varuosad on suht ebakvaliteetsed aeg ajalt.

Endalgi pretensioone.

AR 156 GTA, bnd

#26
No jah.



Šerlokid :D



Seisab jah TRK-s ja seda vist veel kaua-kaua.

Uus hammasrihm tegi korra plaks ja kolvid ütlesid klappidele tere.



Juhuuuu, alustame varsti uue teemaga : "GTA saaga"
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#27
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



My-Dear-God



Nuuh jah-> kätteõpitud rajalt on raske lahkuda...



Aga mis kuradi moodi sai uus rihm teha klõps (pinguti?) :? ja mis krrdi pärast kaua kaua?



Ja -jah... Kaastunne ja edu (uued klapid siis võiks tulla suuremad- koos muude modifikatsioonidega :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#28
:shock:



no mida mida mida mida mida???



:shock:



mis kamm sul nende alfadega on ma ei saa aru



:(



loodame, et saab ikka klappima kõik peagi ja et sa siiski volkari peale ei lähe

AR 156 GTA, bnd

#29
Lihtsalt kaua kaua sellepärast, et kohe ei saada ju ette võtta- järjekorrad.

Suure tõenäosusega hakatakse laiali lõhkuma järgmine nädal, aga siis on kah veel juppide tellimine (krt seda teab, kaua läheb) + kokku tagasi ladumine.



Aga tegelt ma lohutan end sellega, et küll on hea, et pole hetkel kiusatust maja ees, mis sõitma ajaks :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#30
bnd kirjutas:Aga tegelt ma lohutan end sellega, et küll on hea, et pole hetkel kiusatust maja ees, mis sõitma ajaks :D


8) õige suhtumine-> muidu võibolla jääkski kuisatuseks ainult (piisab ju paarist ringist et veel aastakese sõiduõiguseta olla :wink: )
Tegelikult ma olen normaalne....