Logo

#2
:roll:



püha jüri rist ja inimest õgiv madu :roll: mis seal enam... selge ju :lol:



http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic.php?t=29



Tegelt siis on Milano lipuks Püha Jüri lipp (punane pikirist valgel taustal) ning Visconti perekonna vapiks oleva biscione'ga mille tegelikuks päritoluks loetakse nimetatud perekonna esiisa tegevust Püha sõja ajal...kus ta olevat selle ühe saratseeni turviselt varastanud



Seega Suure Mao ajalugu ei tea täpselt keegi peale selle tuhande aasta eest hukkunud araablase :P
Viimati muutis ts, 08 Nov 2007, 18:19, muudetud 1 kord kokku.
Tegelikult ma olen normaalne....

Logo

#5
alfanatico kirjutas:oieh :roll: :roll: :roll: ...kas on tõesti veel keegi kes ei tea :P


:roll:



Teadmisi, mida kellegagi ei jagata ei ole mõtet omada ning andmeid midagi millekski ei kasutata ei ole mõtet koguda :lol: (kasutu ballast :lol: )



Pealegi just praegu avastasin, et foorumis ei ole selle ajaloost kunagi juttu olnudki :?



EDIT: meenus üks õnnelikuks saamise soovitus-> kasuta oma teadmisi, võimalusi ja raha selliselt, et see teeks teisi inimesi õnnelikuks. Sellest saadav tänu tekitab suurima võimaliku õnnetunde 8)



EDIT2: teine soovitus oli süüa palju töötlemata puuvilja :? huvitav kuidas need haakuvad :? :? :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Logo

#7
inz164 kirjutas:mul on plaan lugupeetud mälumänguritele, sama küsimus esitada. tore oleks mingit enam-vähem õiget vastust ka teda. :D


õigeks vastuseks loeme siis hukkunud saratseen hukkunud ristirüütli kõrval :roll: :lol:



Teatavasti oli ju Püha Jüri lipp ka templivendade ordu rüü :roll:



Seega siiski :? on Alfa märk midagi ying-yang'i sarnast (igavesti võitlus hea ja kurja vahel) :roll:



Kusjuures usutavasti oli see saratseen surnud juba ammu enne templirüütlite ordus rüü kasutuselevõttu (ilmus ta ju koos Lõvisüdamega?), seega hea võitleb mineviku kurjaga :shock:



Samas jälle minevikuga võitlemine võiks tähendada seda, et iga uus algus on võitnud mineviku probleemid :roll: mis omakorda võiks tähendada seda, et minevik on ülioluline ning minevikku vaatamata ei ole ka tulevikul tähtsust :roll:

Mis omakoda viitab sellele, et 8C on seesama 8C mis ta oli '38 aastal :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Logo

#8
realistlikumalt võttes võiks ju vastus olla - vasakul Milano vapi sümbol, paremal Visconti perekonna vapi sümbol. Siduv lisainfo - Visconti perekond siis valitses Milaanot nii 200 aastat ja seda meenutatakse hea sõnaga siiani :)

Logo

#9
The story goes that as he was waiting for a tram at the Piazza Castello terminus in Milan, he gained inspiration from the great Visconti family's red cross and biscione (child-devouring serpent) coat of arms emblazoned over the great door of Castello Sforzesco.



With the help of Giuseppe Merosi, a designer, his sketches incorporated both the City of Milan's emblem and that of the Visconti family in a circular motif, bordered by a dark blue metallic ring containing the inscription "ALFA - ROMEO" and "MILANO" separated by two Savoy dynasty knots.



See info tsitaadina Wikipediast. Edasi lugedes on seal veel kirjas, et "MILANO" eemaldati logost, kui Napolis avati tehas.

Logo

#10
Samas jälle minevikuga võitlemine võiks tähendada seda, et iga uus algus on võitnud mineviku probleemid :roll: mis omakorda võiks tähendada seda, et minevik on ülioluline ning minevikku vaatamata ei ole ka tulevikul tähtsust :roll:

Mis omakoda viitab sellele, et 8C on seesama 8C mis ta oli '38 aastal :lol:[/quote]





:D Väga huvitav lähenemine ja seletamislaad. Huvitav kas mõne muu lugupeetud automargi märgist saaks ka sama pika jutu kaine peaga pajatada. Järsku peaks mingi omamoodi piibli looma, piibli ümber saaks rajada altari siis kiriku. Kõrts peab ka kiriku juures olema, kui need juba olemas siis ka küla ümber kiriku jne.... :wink:

Logo

#13
E.T. kirjutas:kokkuvõte

sõida kaine peaga!


Täpselt...



siis ei tule madu kallale ega ei tõmba keegi Sulle ristiga lippu peale ning ei vii kirikusse Alfakursuse altarile :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Logo

#14
Küsija suu pihta ei pidavat ju löödama.


...ikskjuus mii, ma ei löögi suu pihta, see polnud minupoolne rünnak... lihtsalt vihje, et kõikvõimalikud alfafoorumid üle ilma kubisevad kõikvõimalikest teoreemidest selle teema kohta ja ma isiklikult ei viitsind trükkida... ma olen muide vägagi rahumeelne persoon :P