Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#17
Minu oma!

Vedasin endale sünnipäevakingiks koju.

Toimetamistest siis, kui vennaraasu renoo-faking-espass mu kanali okupatsiooni lõpetab. Umbes siis, kui tema neetud tükkideks (!) siduriketta asemele uus kohale jõuab ja külge saab pandud.
Viimati muutis zakalwe, 28 Veebr 2011, 13:25, muudetud 1 kord kokku.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#19
Hevi.

Ma sõitsin ta katki:(
Pilti ei pane, sest piinlik on.

Tegelt, läks õnneks. Ühesõnaga, kuna pidurid olid vist natsa kinni ja mul pold jõudu teda üle garaažiukse künka lükata, mõtlesin, et a'aight, ma siis lasen ta vaikselt starteriga üle ukse. Lasingi. Aga ta siga läks käima ja ma vajutasin ähmiga niigi mittetöötavat SIDURIpedaali. Mitte pidurit. Tulemus: räige laks. Õnneks ainult ühe nurgaga vastu siukest madalat sahtlikappi, kus ma puure ja muud peenikest mudru hoian. Kapp läks puruks, stange pealt tuli pahtel maha (see oleks nigunii tuld uuesti üle teha), stangekinnitused sõitsid kliimaradikasse, aga seal pole vahet, sest nad on seal varemgi olnud; numbriplaat läks natuke katki. Ütleme, et pääsesin ainult ehmatusega. Nüüd on vähemalt põhjus taga tegelema hakata.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#21
Ise olin viisteist-kakskend meetrit eemal nurga taha oma bussi parkimas, nii et päris pauku ei näinud, aga hääle järgi kõlas küll nagu oleks viiekümnega betooni lasnud, või garaažis vedeleva 33 sumpajooksu läbi klaasi sõitnud. Ootasin laipu. Müstika, kui kõva häält teevad juba isegi kõige väiksemad avariid.

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#23
Ma hindasin kahjud ka ära siis.
Kliimaradikaga on lood pahasti:
Pilt
Stangekinnitused on seal päris ilusti sees.
Stange ise:
Pilt
Ühesõnaga, olemasolev pahtel maha ja tuleb endal pahteldamine selgeks õppida.
Mis kõige olulisem: kapp (ilmselt päästis suuremast laksust)
Pilt
Tänulikkusest panin ma ta uuesti kokku. Ehk on teinekordki vaja mingit polstrit auto nina ja betoonseina vahele.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#24
refer to: http://www.alfaromeoforum.info/viewtopic.php?f=9&t=5414" onclick="window.open(this.href);return false;

Aga hakkan vaikselt esiotsa kokku lappama.
Sidur on õhutatud.
Kõik käigud peale äraspidise toimivad hästi. Vaatab, mis seal viga. (Alfahoolik?)

Tuleb punase pealt tagasi võtta sinise uksepolstrid. Ja punase omad taastada (isegi tekstiil on olemas ja sõber on varem mööbli restaureerimisega tegelenud: saame hakkama)
Tagastange üks kinnitus uus teha.
Variaator klõbiseb, nagu ta peabki seda tegema. Või noh, ei pea, aga enamustel teeb, eks.

Mured: Väljalaskest tulev hais on siuke kuradi maguskirbe. Kummaline. Ei sula mingi plastik kuskil ega midagi.
Mingi arusaamatu jõrin on kuskil (rihma juures vist): mõni laager kuskilt ära?

Muidu toimib kenasti. Kui tulede raami ja tuled ise külge saan, teen väikse testringi ka.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#25
Raip.
Mingi kaitse(?) läks?
kõik toimib (ja auto on koos, isegi punase poolpidused polstrid panin nalja pärast külge; okei äraspidikäik ikka jukerdab vahel), aga enam ei taha ta pagassi avada:(
Mingi klõps käib nuppu vajutades armatuuri all, aga pagassini see ei jõua.

Ja siis, et avaneb ainult kõrvalistujapoolne aken. Avaneb mõlemalt poolt lülitist. Õigemini avaneb mõlemalt poolt, aga sulgub ainult kõrvalistuja poolt. Juhiaken seevastu ei tee midagi. Kesklukk ei tee ka midagi. Parem peegel liigub küll ette-taha, aga mitte üles alla (juhipoolne toimib väga hästi).
Mõni kaitse? Pistikute puhastamine?

Muide, oleks nagu istmesoojendused sel autol...juhtmed/piizdikud jooksevad jne, aga ma ei näe kuskil lülitit, mis sellega tegleks.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#26
Viga peaks peegli mootoris olema, seal oli seda peeglit lapitud miskit moodi, osad juhtmed puudu vms ei mäleta täpselt.

Istme all on vast airbagi juhtmestik.

Juhiakna siinid on kulunud või mustad, poob klaasi kinni ilmselt. Lülitil on kontaktid mustad, puhastada siis hakkab tööle mõneks ajaks.

Luugi avamise probleem võib olla kulunud juhtmes tagluugi ja kere vahelises kummikõris.

Keskluku kohta ei oska öelda, aga relee on armatuuri all(üks juhe jookseb korpuse pealt väljal), äkki tahab liigutamist.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#27
155 airbäägil ei ole juhtmestikku :icon_angel: ... ega tulukest- ega ka midagi muud sellist

istme all on istmesoojendus ja see töötab survelülitiga (istud peale, läheb iste soojaks), mingit täiendavat lülitit ei ole ette nähtud :icon_thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1997a (zakalwe)

#28
Anyways, osad sinise jupid läksid nüüd punasele doonoriks (kuna selle käimist takistas ainult katkine radikas: asendatud sinise omaga, töötab; sirge raami järgi saab mõõta, kust ja kuidas tala venitada jne), kuni ma plekitöödega tegelen ja katkiseid radikaid lapin. Sellega on jätkuvalt aega. Aga tänud infi eest. Edasine jutt punase teemas.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron