|| Alfa Romeo 156 SW || 01a || Colo [Müüdud]

#1
Tere kõigile Alfa meestele ja naistele :!:



Sai ka endale Itaalia armuke võetud, esimene Alfa mu elus ja esimene Itaallanna samuti.



Alfa Romeo 156 2.4 JTD SW



Esmareg. 29.05.01



värvus: must



Lisadeks: must nahksisu, klaasist luuk, istmesoojendused, tehase soundsystem subwooferiga (parim orig. muusikasüsteem mida mu kõrvad kuulnud on), jne. nipet-näpet.



Autol on Noviteci 30mm madaldusvedrud ja originaalid anti kaasa veel.



hetkel all siis orig. 16" veljed uute michelin Alpi M+S rehvidega.



Auto sai ostetud Saksamaalt, Bremeni lähedalt. mina olen 3. omanik. eelmise omaniku naine sõitis sellega. Ta on Itaalia masinate fänn ja maja ees seisis mitu Alfat ja Lanciat ning garaazist vaatasid vastu mingid Itaalia mootorattad. ja mitte ainult Itaalia masinate fänn, sest tal naise perekonnanimi oli Sangricoli :lol:



Auto tundub olema väga heas korras, autole investeeriti viimase 6 kuu jooksul 2000euri. nimekiri asjadest mida vahetati ja osaliselt mõned tshekid kadusid mul kuskile autobahni kohvikusse :evil: , see on see kui magad kuskil rongides öösel ainult paar h ja siis sõidad veel mitu sada km unise peaga...



Igatahes service sai läbitud augustis (2500km tagasi), õlid, rihmad, vedelikud ja freoon.



Autol on odomeetri näiduks 77 000km, kahjuks pole service raamatut kaasas... niiet ei tea kas õige või vale või poolvale. igatahes auto tundub väga korralik olema misiganes ta läbisõit ka ei ole.



veel on vahetatud, sharniire, rooliotsasid ja erinevaid pukse ning radikas ja veel palju asju mis hetkel ei meenu.



mõned vead on kah, palju salongi pirnikesi peab vahetama, vee temp. on täitsa pime näiteks. udutuled ei tööta, omanik arvas, et peale radika vahetust kui stanget tagasi paigaldati jäid ühendamata. istmesoojendused ei tööta, pean kaitsmeid vaatama.



Üldiselt olen siiani väga rahul autoga - kiire, ökonoomne ja mugav makaron! autobahnil oli täitsa lust sõita sellega.



kuna hetkel resideerun Taanis ja siin on suurepärased teed nii linnas kui maanteel on taga väga hea sõita. aga kuna ta on ikkagi madal ja jäik peab tihti päris kõvasti aeglustama, et lamavat politseiniku või raudteed ületada.



kui jaanauri lõpus tagasi Eestisse liigun peaks vast originaal vedrud tagasi panema, muidu ma ei saa oma maja ettegi sõita ma kardan :roll:





Mõned pildid:



Pilt
Pilt
Pilt
Pilt






Kahjuks neid ilusaid 17" velgi ma kaasa ei saanud kuna need läksid mingile teisele Alfale alla.



Kui mingil imekombel peaks Taanis tulema selline päev et vihma ei saja ja päike paistab teen paremaid ja värskemaid pilte.
Viimati muutis Colo, 10 Mai 2008, 03:35, muudetud 2 korda kokku.

|| Alfa Romeo 156 SW || 01a || Colo [Müüdud]

#8
Ma tänan kõiki väga sooja vastuvõttu eest :!:



Eile sai pikalt foorumit loetud, et siis Alfistide keeles ennast väljendada olen endale ostnud külma risotto :lol:


see kama on päris sheeritav Shocked
ok teglet k***dima lahe Alfa Very Happy
Ma tänan, kuigi ma esimeset lausest aru ei saanud tegelt :D
Tere tulemast klubiliste sekka. Auto näeb igati viisakas välja Cool Kas suvel plaanis ka klubiüritustest osa võtta?
Tänan. Jah alates jaanuarist elan ma maarjmaal jälle ja kui jumal tervist ja jõudu annab ja külm risotto ei otsusta töölepingu lõpetada ei näe ma põhjust miks ma ei peaks osalema klubi üritustel :wink:
Spordivagunile minu poolt 10 punkti Cool

Kui istmesoojenduse kaitsme üles leiad, siis ütle mulle ka...
Tänan. Sul ka SW armuke ma vaatan...

jajah ei ole elu nii lihtne midagi, seal roolialuses karbis polnud seda, eks peab guugeldama...

Aga eelmine omanik ütleski mulle, et nüüd kui ma Alfist, siis tehku ma endale autoelektri põhiprintsiibid selgeks ja ulatas mulle karbikese kaitsmetega :D öeldes, et mul läheb neid rohkem tarvis kui tal... ja tal oligi õigus, niipea kui raadio sisse hakkasin paigaldama käis plõks ja salongipuhuri kaitse lendas :lol:

Naiss, very naiss indiid! Very Happy Õige otsus ja ka omaltpoolt tere tulemast alfahoolikute sekka! Very Happy
Tänan! Äkki must saabki Alfahoolik, siiani olen vääääga rahul :wink:
Ilus.
Räägi mootori müratasemest.
1,9 110kw diisel on paras traktor küll. Vähemalt CW.
Palju õnne.
Tänan. Tead sa raske öelda, puudub võrdlusmaterjal. mul kogemused ainult TD tööautodega (Partner, Transporter) ja nendega ei anna ju võrrelda. Minu enda sõiduautod on kõik bensiinikad olnud.

Peame järgmisel aastal kokku saama, siis oskad sa mulle ise öelda mürataseme kohta :wink:
Õnne ja Edu


Tänan! seda läheb alati vaja :!:





:idea: :idea: :idea: ja HÄID JÕULE KÕIGILE :idea: :idea: :idea:

|| Alfa Romeo 156 SW || 01a || Colo [Müüdud]

#15
no paar naftapõletajat ikka liigub

159 kere peal on isegi rajal käinud klubiga koos Smile
159t tahaks kunagi kohe lähemalt näha :)
õnne uue auto puhul Cool 156 SW on mu enda üks lemmikuid 159 kõrval. Plaanin suvel endale soetada 156 SW. Väga kena auto. Very Happy


Aitäh! 159 SW on ka üks mu lemmkuid :wink:





Jumal õnnistas täna Taanimaad väikse päiksega, niiet väike pildi uuendus:





Pilt






Pilt






Pilt






Pilt






Pilt






Pilt






Pilt