Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#271
Läbisõit: 235617km
11 tundi tööd garaazis
Pill töötas perfektselt. Tulin testiringilt ümber linna ja siis:

Teade Liiklusõnnetusest
Rakvere linn Pikka-Tallinna ristmik
Kellaaeg: 23:33

Põhjustaja: Audi A3
Kanataja minu alfa :(

Ühesõnaga, minu ees liikus mingi kahtlane sõiduk, mis hakkas järsku 10 m ülekäigu rajast eemal olevat inimest üle tee laskma. Mina sain pidama, kuid naisterahvas audiga vist üldse ei pidurdanudki :(

Türademaa ma ütlen.
Nagu oleks kellelegi seal kõrgemal võlgu. Mingi enn-uu-esss-ess peab ikka koguaeg olema :evil:

stangest pole enam asja, pagasi põhi voltis, tiivad on kahelt poolt kokku vedanud, tagaluuk enam kinni ei käi( vastus~ 10 cm seespool.

Samas tagumised uksevahed paigas, tagatiivad sirged, väljaarvatud pahtlisse tulnud mõrad.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ei oska enam nutta ega naerda.

Teisipäeval pidin tartu haigalsse sellega minema ja peale seda maale ära.

Pidin....

Olege siis ettevaatlikud kõik!
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#275
Tegin pildid ära, saatsin ülemusele. Võtan ajutiselt musta stange, ja lähen tööjuurde. Tõmban/surun niipalju kere sirgemaks, et tagaluuk käima hakkaks, ja stange istuma hakkab, ülejäänud teen sügisel korda. Kui eestist stanget ei saa, siis järgmine variant on holland. Kirjad läksid juba teele. Samas.... tagaluuk nii või naa roostetas, üks tiivakaar ka roostetas, ning teine hakkas ka minema. Tellisin juba tiivakaared ka ära. Paremat poolt on nüüd euroopas järgi vaid 4 ja vasakut 1.
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#277
Kinnitused olid juba ennem puruks, oli midagi seal neetidega ennem mind tuunitud. Mõttekam on sirge ja korralik stange ikka muretseda. Ehk saab täna peale viite tegema minna.

Tänud lingi eest :icon_thumbup: saatsin kirja teele.
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#281
::itpnt::

hämmastav, et mida rohkem on autoga vaeva nähtud, seda tõenäolisemalt seda mingi müstiline needus jälitab

aga kindlustuse osas on jummala õige lähenemine see, et esmalt teed korda ja alles siis vaatad kas ja kui palju kodanikud on nõus Sinu end poolt kogutud raha tagastama :icon_angel:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#282
Niisiis... Täna jõudsid tiivakaared kohale.

ja mõni pilt pühapäevast:
Pilt
Pilt
Pilt
MIngit vägevat väljatõmbamis pinki meil ei ole, kuid niimoodi on senimaani kõik asjad ära tehtud :mrgreen:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Just tegin kõne sinna refeus-i ka :icon_roll:
"tere, kas teil Alfa Romeo 155-le tagumist stanget on pakkuda?"
Refeus: "Alfa romeo 155... tagumist stange............. kas sportwagon või tavaline?"
Mina: " :icon_eh: :icon_crazy: :icon_problem: Tavaline.
Refeus: " Ei ... meil ainult sportwagonile."
:icon_moron:
:mrgreen:
Viimati muutis Jarmo, 13 Juul 2011, 15:17, muudetud 1 kord kokku.
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#285
Jarmo kirjutas:Just tegin kõne sinna refeus-i ka :icon_roll:
"tere, kas teil Alfa Romeo 155-le tagumist stanget on pakkuda?"
Refeus: "Alfa romeo 155... tagumist stange............. kas sportwagon või tavaline?"
Mina: " :icon_eh: :icon_crazy: :icon_problem: Tavaline.
Refeus: " Ei ... meil ainult sportwagonile."
:icon_moron:
:mrgreen:
ega see mees ongi natuke :icon_wave:

ka 155 peegli kohta hakkas ta mulle SW jama ajama (ma arvan, et ta lihtsalt ei tea, mis kõik seal platsil on - kui sellest abi on, siis võid uuesti helistada ja öelda, et 155 asub otse väravaga lõppeva autodereas tagaservas aia ääres 166 kõrval)

kahjuks mul laupäeval sinnakanti asja ei ole :(
Tegelikult ma olen normaalne....