Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#316
neljapäeva õhtu algas sellega, et mõningaste "olude" sunnil pidin üle täiskõrge äärekivi parempoolse esimese rattaga sõitma. Suht mingi 60 km/h
Pauk oli tugev. Kõige rohkem kahju on veljest. See sai oma randile paar sügavamat täkket.
Pilt
Pilt
Selle tagavara alla sobitamisega oli ka veidi tegemist. Veljed on WB kere omad, mis tahavad pikemaid polte saada. (veljed rohkem väljaspool kui NB omad)
Taga poleks probleemi, aga ees hakkavad pikad poldid vastu käima kuhugile. Seega, sai garaazis sõbraga käidud, ja väiksemad poldid + tehase 5mm flants toodud.

Hiljem läksin garaazi õigees mõõdus ratast alla panema. Kõik oli titi-miti, kui üks hetk tungraud enam ei viitsinud, ja tulemus oli selline:
Pilt
Ainuke tung krt oli auto all... leidsin garaazist mingi laua juppi ja lükkasin kõhu alla, sain nii palju tõstetud, et kuidagi tungi uuesti alla sain.

tundub, et mingi rooliots või varras ka kannatada saanud, rool kuramus natukene viltu. Ja kõrvalistuja uksesees miskit lahti, kigiseb ja kägiseb.
Klaasipesu paak ka jooksis, aga see oli pumba välja visanud.
Karbilaiend või plastik.. kuidas seda kutsuda, ei tea... see sai ka tiba kannatada.

Täna kruttisin ka ülejäänud suvekad alla. Hakkan siin siis kevadet kuulutama.

PS. Juba istusin hoovis kinni ka :mrgreen:
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#320
Täna
Ülevatuspunktis:
mõlemad tagumised piduritorud (pikkad mis eest taha jooksevad) puruks. Ülejäänud oli titi-miti.
uued torud läksid ümmarguselt 25 euri
+ comma õli 6 euri

Nüüd lähen garaazi musta kahjuks rüüstama, kuna mõlemad õhutusniplid läksid taga puruks, ja homme oleks juba pidurdavat autod hädasti vaja.

Üheõnaga... tuleb vist pikk õhtu/öö
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#323
Jarmo kirjutas:Hiljem läksin garaazi õigees mõõdus ratast alla panema. Kõik oli titi-miti, kui üks hetk tungraud enam ei viitsinud, ja tulemus oli selline:
Kui ma õigesti näen, on see 155 originaaltung?
Ammu oleks tulnud minema visata, see on jumala eluohtlik leiutis. Ma oleks kõripidi auto alla jäänud, kuna need hambakesed kuluvad ära seal armsasti.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#325
Jarmo kirjutas:Kevad on käes varsti.

Õhtud on muidugi pimedad veel:
Pilt
Pilt
Ma alles nüüd panin tähele.
Ot räägi mis peeglid need sul siuksed on?
Ma enda omi küll nii keerata ei saa...(ja nüüd enam eriti ei saa, kui peale naise 'õnnetust' vabsee kinni pidin liimima ta jala külge)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#329
enda 155 peegli purunemise järgselt vaatasin kah, et teoreetiliselt peaks klapitavad olema.

Aga see riccotast tehtud klamber, mis seda võimaldama peaks ei olnud enam ammu sellises seisus, et see liikuda võiks :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#330
janar_t kirjutas:Ära proovima hakka, uusi pole kusagilt võtta :mrgreen:
On ikka. Epartsistki.
Kundepoolsed küll AINULT manuaalselt liigutatavad.
Teine asi, kas ma ilmtingimata tahan neid osta. Kuniks kolmeka eest superatakki müüakse, vist eriti mitte:)
Vägev värk, talad ja tiivad on 2x odavamad kui lingid ja peeglid.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron