Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#346
Mingi trall käib jah :icon_censored:

ufo civic type r hakkas vasakpööret maanteel sooritama ilma suunatuleta... samal ajal kui ma olin neist juba möödasõitu sooritanud.Alfa nina oli nende tagaratastega kohakuti kui järsku lambist järsult vasakule keerasid.

Nüüd ambaalid väidavad et neil on kolm tunnistajat kes väidavad et neil oli suund sees. Minu sõbrad aga jõudsid 5 minutit ennem päästeametid ja politseid kes nägid kuidas nende "kõrvalistuja" tuli oma maasturiga kohale ja parkis selle metsavahele.
Seega nende tunnistajad: alaealine juht, alkojoobes auto kasutaja ja "kujutletav" kõrvalistuja.

Lubasid kohtusse mina.

Politsei tunnistas nemad süüdi muidu.

Ja eile pakkuti sellist varianti et nad ostavad mult alfa ära ja et ma võtaks süü enda peale.
Aga..... auto ei ole müüa... Las lähevad kohtusse kui tahavad



Kirss on muidugi see... et civicul pole kaksot 8)

klouni kari
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#348
:mrgreen:

igal juhul on nemad süüdi ju (kohtusse või mitte)- enne pöörde sooritamist tuleb tagant tulijad mööda lasta. Vasakpööret tuleb teha tee telgjoonelt ja ka siis maanteel seisev auto peab andma teed absoluutselt kõigile ja kõigele, mis liigub sama tee peal (ka taganttulijale)

Seega isegi, kui ennast süüdi tunnistad (mis iganes põhjusel) ei saa nemad kompi ikkagi :icon_angel:

ja nagu aru sain, siis oli roolis isik, kes ei oleks pidanud olema :thinking: ?
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#349
Tunnistaja saab olla ainult erapooletu pealtnägija. Kui mu mälu mind ei peta, siis selleks, et tunnistajatel jõudu oleks, peab neid olema vähemalt 3. Kaasreisija ei ole mumeelest tunnistaja.

A ega nüüd midagi. Võta mitu kalkulli. Ilmselt kantankse auto maha. Tee auto ise korda. Ülejäänud raha eest tuleb mustale kolmene :mrgreen:
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#350
tunnistajad ühes autos on sama, mis see, et tunnistajaid pole (ehk siis sõna sõna vastu)

3 tunnistaja jõud kehtib minu teada vaidluses politseiametnikuga (kui tee ääres on kodanik, kes näeb, kuidas keegi kellelgi otsa sõidab, siis võetakse seda ka üksikuna arvesse) :wink:

Auto väärtuse hinnangul võetakse täenäoliselt aluseks see pikalt figureerinud 390€ aare autoaia pann (seega peab Sul olema piisavalt tarkust , et kindlustus juhatada vähemalt selleni http://eng.auto24.ee/used/662480 )

või lükkad ise kiirelt musta mingi 2900€ müüki :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#351
ts kirjutas:Auto väärtuse hinnangul võetakse täenäoliselt aluseks see pikalt figureerinud 390€ aare autoaia pann (seega peab Sul olema piisavalt tarkust , et kindlustus juhatada vähemalt selleni http://eng.auto24.ee/used/662480 )

või lükkad ise kiirelt musta mingi 2900€ müüki :mrgreen:
Kindlustusel on ligipääs auto24 viimase paari aasta arhiivile, vähemalt IF-il, tänu sellele teavad ka selliste autode orienteeruvat hinda, mida hetkel müügis ei ole.

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#355
Vabandage mu võhiklikkust...aga whatta f on õliradikas, mis ta teeb ja kus paikneb? Ma pole endal kummalgi avastanud...
Miuke ta belarusi küljes on, seda ma tean.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 155 1992 Jarmo

#357
Slicer kirjutas:Jahutab õli :P
Häh, mis see õli peab seal miinuskraadides olema või? Ma pole õlitempi ka ilma radikata ja väga üritades mitte kunagi üle 80C saanud, aga skaala jookseb 140ni.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron