Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#32
See AR 145 on tõesti väga ilus! :icon_thumbup:
Kui õieti aru saan,siis masin asub Mustakal,kui jah siis ehk võiks mõnikord vaatama tulla seda? :D
Edu ja jaksu edaspidiseks! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#33
Ma tänan teid lahkete sõnade eest. Vaatama võite vabalt kõik tulla, kuid kui Mustamäele minek siis jääb tema teil nägemata.... sest asume Õismäel ;)
Lõpp peatuse taga.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#34
Ma olen korduvalt seda imetlenud õismäel..
Sõber elab samas majas.. sõidab hõbedase Preludega. :icon_shifty:
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#40
Oma suureks üllatuseks kohtusin just Paldiski ja Pirni tänava ristmiku foori juures teise - uuemat tõugu 145 QV'ga. Õigemini tema nägi ennem mind ja sõitis kõrvale. Tervitasime siis üksteist rahulolevate nägudega :) Jõudsin ühe klõpsu ka teha, ennem kui liikuma hakkasime.
Pilt

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#42
spark kirjutas:ega see sina juhuslikult pold, kes peale mind pesulasse tuli 8)
Just mina see olin :D Täna oli erakordselt hea päev, palju Alfasi sai näha ja lähedalt :icon_clap:
Ma üldjuhul seal pesulas käingi ainult. Tuttav töötab seal, täna teda küll polnud.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#43
Slicer kirjutas:
spark kirjutas:ega see sina juhuslikult pold, kes peale mind pesulasse tuli 8)
Just mina see olin :D Täna oli erakordselt hea päev, palju Alfasi sai näha ja lähedalt :icon_clap:
Ma üldjuhul seal pesulas käingi ainult. Tuttav töötab seal, täna teda küll polnud.
Vales kohas liiklete. Pärnu on päevast päeva Alfasid täis :mrgreen:
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#44
Täna hommikul avastasin, et keegi on tagumise bumperi ära lõhkunud summuti kohalt. :icon_censored: Tükid väljas. Ei teagi kus see juhtuda võis. Väga võimalik, et ka maja ees keegi jalahoobi andnud. Sest ei kujuta ette mismoodi veel sellist auku teha saab. Pildimaterjal hiljem. Kas üldse on võimalik murdunud plastikut lappida? Või tuleb uus bumper muretseda kuskilt?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#45
Plast pampereid lapitakse väga eduliselt, isegi kui on auk sees
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)