Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#77
KIIKA ka http://www.ravolar.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
on kergem kui 2mm terasplaat
(kiire auto nina tahtlikult raskeks tegemine ei ole väga põhjendatud tegevus)


-

Kogemuslikult võin kinnitada, et mina ei suutnud vaatamata korduvale proovilepanekule tekitada ravolari komposiidile enamat kui kerged kulumisjäljed aastaga (võtsin sõna sõnalt garantiitingimusi - 1a garantii purunemise vastu). Sinna aja sisse jääb vasalemma rallikrossi rada kus 1 vasakkurvis oli mugav rattad ajada tee kõrvale vakku ja sõita tuimalt karterikaitse peal ring - ringi järel ning hiiumaal ca 3km lõik kitsast puudevahelist kruusateed mille metsavedu oli muutnud rööpasügavuselt muljetavaldavaks - samamoodi sai sõidetud enam vähem kogu see pikkus kaitsele toetudes. Usun, et 1 hädine kaevukaas väiksel kiirusel on võimalik pigem viltu sõita, kui see kaitse purustada.

kasutaja Spark pani oma GT-le ka ravolari komposiidi alla, võid temalt küsida muljeid enne otsust kas soomuki teras või komposiit ;)

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#78
E.T. kirjutas:Kogemuslikult võin kinnitada, et mina ei suutnud vaatamata korduvale proovilepanekule tekitada ravolari komposiidile enamat kui kerged kulumisjäljed aastaga (võtsin sõna sõnalt garantiitingimusi - 1a garantii purunemise vastu). Sinna aja sisse jääb vasalemma rallikrossi rada kus 1 vasakkurvis oli mugav rattad ajada tee kõrvale vakku ja sõita tuimalt karterikaitse peal ring - ringi järel ning hiiumaal ca 3km lõik kitsast puudevahelist kruusateed mille metsavedu oli muutnud rööpasügavuselt muljetavaldavaks - samamoodi sai sõidetud enam vähem kogu see pikkus kaitsele toetudes. Usun, et 1 hädine kaevukaas väiksel kiirusel on võimalik pigem viltu sõita, kui see kaitse purustada.

kasutaja Spark pani oma GT-le ka ravolari komposiidi alla, võid temalt küsida muljeid enne otsust kas soomuki teras või komposiit ;)
...krt, vend juba oskab bodyteksti kirjutada! :wink: :mrgreen:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#79
alfanatico kirjutas: ...krt, vend juba oskab bodyteksti kirjutada! :wink: :mrgreen:
Kas pean CV saatma ?
(kindlasti saaks palju mahlakat sotsiaalset nalja sellise sväpi peale)

:lol:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#80
Kusjuures, mul jäi see Ravolar kodukas varem korraks ette ka juba. Lugesin ja jättis väga hea mulje, ning sinu otsesed kogemused, E.T., tegid mind veelgi kindlamaks. Auto nina ei tahaks raskemaks kohe kindlasti teha :guns:
Selle sinu toodet tutvustava teksti peaks kohe ravolari kodukale ülesse panema :D Kõigil hea :book:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#81
kataloogis 145 oma puudub ...

GT-l (samuti 156 ja 147-l) läheb sumps mootori alt ja samas kohas on ka jäikus suvend, mille tõttu jääbs sinna sumpsi ja kaitse vahele mingi 2 cm ruum (ma likvideerisin selle Carshopist ostetud 30x60cm kuumaisolaatoriga)
ja tänu Lätlaste disainile, sellele samale vaole on esimene keskmine kinnitus imelikult ... tuleb mingi puks stange ja kaitse vahele aretada ...

Edit: tegelikult keegi peaks / võiks uurida kust Subaru omanikud hangivad endale alumiiniumist kaitseid ...
Seitsekümmend Viis

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#86
Milleks oma peakest vaevata asjaga mida teostab kaitsme müüja?
(ega sa seda ise ei hakka ju alla kruvima selili poris kodumaja ukse ees?)

Kui nad ei taipa sulle pakkuda paigaldust, siis sea see üheks tingimuseks ostu sooritamisel ;)

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#87
http://www.koneskoauto.ee/?mis=kaitse Peres ühel autol Konesko alumiiniumkarterikaitse ja kasuks on ta ka olnud.

Keegi selle terasplaadi müüja väitis komposiitmateriali kohta seda, et annab löökidele järgi, st. demotakse ju neid sedasi, et tule löö kuvaldaga, näe midagi ei juhtunud. Aga kui selle demomudeli alla panna näiteks klaaspudel... Ehk auto alla panduna oleks parem kui päris vastas millelegi olulisele poleks. Samas aga 1-2cm jääb ikka ju oluliste detailide ja karterikaitsme vahele.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#88
Spark sai vastuse ilmselt ja Sliceri elu läks taas keerulisemaks, kuna on valida 2 variandi asemel juba 3 vahel.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#90
Mul selline küsimus, et mis eesmärki mängib udutules see metallist pirniümbris? Mul murdus see ära :P
Kas sinna sobib mingi muu margi oma ka? Ons kellegil mõnda udutuld üle mida doonorina kasutada saaks ;) Oleksin äärmiselt tänulik. Muidugi terve reflektor oleks ka hea, sest seal see kate on täitsa maha koorunud ja kasutasin ühte kroomivärvi sprayd. Muidugi, pole see vist väga kuumakindel ja üldse kaua see vastu peab, kuid hetkel katsetan. Kui muu ei aita siis pean 500kr eest tutika ostma :( kui võimalik siis hoiaks natuke raha kokku selle arvelt ja parandaksin käepäraste vahenditega...