Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#106
Audiofiilja.. tunnen kaasa mees, väga kallis higus on see. Olenevalt kui rasket vorimi sa sellest põed oleneb ka see kui kaua aja pärast sa auto värvimiseni jõuad. :grandpa:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#108
Ei ütleks, et nad paremad on. Panin sellepärast, kuna kestavad kauem. Väike tooni erinevus on ka. Ennem oli selline erkroheline taustavalgus, siis nüüd on tumeroheline. Tõenäoliselt sellepärast, et LED on valge ja tavapirn on kollakas. Siis selle taustaga mixitakse teine toon kokku lihtsalt. Ütlen ausalt, et see erkroheline toon meeldis rohkem, kuid see LEDI valgus kumab huvitavalt :P Võiks olla nii, et LEDiga oleks olnud ka sama toon mis ennem ja siis selline LEDile omapärane kuma- oleks :icon_thumbup:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#112
Täna sai siis Pilotis käidud ja juhiukse piiraja välja vahetatud. Nüüd liigub ilma raksuta :D ja vaikselt. Kummalisel kombel oli täna veel üks 145 Pilotis. Alfagirl ütles ka, et 145 tavaliselt neil ei käia ja nüüd äkki 2tk kohe korraga :D
Mingi kummaline kosmiline 145 kutse, kogunevad kõik ühes kindlas kohas ja kindlal ajal :)

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#116
Slicer kirjutas:...kapotialune õhufilter...
:icon_shifty: kus Sul neid õhufiltreid veel on :?: :D

sry4ot
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#117
Kirjutasin nii, sest üks vend suutis täna küsida, kas salongifiltri vahetasin? :D Seega ISPETSIAALSELT kirjutasin nii siia :icon_roll:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#118
Ma siin juba ennist vist küsisin 166 pidurisupportide sobivuse kohta. Tean nüüd, et peaks saama panna küll. Kuid mis juppe peale pidurisupportide enda mul veel 166 küljest vaja läheb? Tean, et mingi "uprights" (inglise k.) läheb vaja ja veel midagi... Küsin sellepärast, kuna siis tean romulatest asju küsida. Ei tahaks tervet esi- ja tagasilda ka välja osta :D
cron