Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#91
Niipalju kui mina katsetanud olen siis see "kroomvärv" eriti ei aita. Tuhmub kiiresti.
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#92
Peaasi, et midagi on. Kui lahti võtsin siis oli ainult kobrutav värv sees, alguses jäi mulje et kogu tuli seest on karvane :D Aga vähemalt näitas, kui ta tuhmub siis see on vast ok.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#97
Tahtsin just sovitada reflektori remondiks sellist ettevõtet nagu vaakumkroom oü aga siis lugesin et terve uue tule saab 500 eest... ja sulg vajus jõetult "paberisse"...

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#98
:) Njah, kuid ühe tule tegin ise korda, vana pragune klaas eest võetud ja uus pleksiklaas ette pandud. Seest ilusti puhastatud. Ning sellel oli reflektor 85% ulatuses korras korras, mõned tuhmimad plekid olid ainult. Teisega on ainult probleemid. Ja kui oleksin kohe läinud kergema vastupanu teed, siis oleksin 1000kr võrra vaesem. Nüüd võibolla ainult 500kr võrra + kroomivärv 120 kr :P Aga ma pole seda 500kr veel loovutnaud.

Fight to the bitter end! :guns:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#99
Mingi kuumakindla pleksiklaasi? :icon_roll: Ma katsetasin eelmine talv ka pleksi klaasiga. Minu udukatel need sulasid enam-vähem üles. Aga katseta :icon_hi:
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#100
Igatahes praegu on juba sõidetud päris pikalt nende ise remonditud udukatega ja kõik on tiptop :icon_roll:
Vahepeal on tekkinud uus probleem. Nimelt panin tähele, et näidikuteplokis hakkab üks tuli või tuled kustuma. NImelt see näidik, mis näitab vee tempi, siis alumine osa on täiesti kustunud ja ainult ülemine kolmandik näitab õrnalt valgust- on loetav... On väga keeruline ülesanne 145'l see näidikuplokk eest võtta ja ise fixida?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#102
Kasutasin kroomivärvi jah, sellist mis kõlbas kasutada ka nende asjade peal mis on välistingimustes kasutatavad. Vähemalt sildilt võis nii aru saada. Hetkel olen sõitnud oma paarsada kilti ja ei ole midagi juhtunud. :icon_think:
Samas praegu väljas nii külm, see võibolla ei lase nii kuumaks kütta. Eks suvel ole näha :lol:

Aerosoolipudeli vuss jah.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#103
Täna sai siis AudioCitys käidud ja ostetud MB Quartsi RVF216 6" esikõlarid koos mürasummutuse ja paigaldusega. Mis siis hetkel ka toimub. Olen väikestviisi audiofiil seega mõtlesin, et oleks mõistlik panustada sinna väheke :) Aga nagu ikka, läksin sinna eesmärgiga osa omale uued 13cm tagakõlarid, praegu on 1 puudu ja teine varsti läbiminemas. Aga kohapeal tehti väike koolitus ja öeldi, et kui nii või naa on plaanis ehitada jupphaaval normaalne helisüsteem siis tuleks hakata pihta ikkagi esikõlaritest, kuna auto on 2 uksega ja väga harva on kaasreisijaid siis juhi kuulmismeelele tuleks kõigepealt rõhku panna :P
Kuid sellega läks mu esialgne plaan aia taha, üritada hakkama saada ~750 kr'ga. Summa läks kordades suuremaks :icon_shocked: Aga loodan, nüüd korralikku heli ka saada ja järgmiste kuude jooksul veel asju välja vahetada. Krt... mu autovärvimine lükkub nii ikka väga kaugele ... :icon_wtf:

E: Heli vahe on sama mis kontserti kuulamine eesreas või siis kuskil tagaotsas läbi pleksiklaasi :S
Selline tunne, nagu kuuleks oma lemmiklugu esimest korda jälle :D Olen rahul :icon_clap:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#104
Selle kõlarite panekuga tuli üks halb asi ka ilmsiks. NImelt müramatte ei saanud panna parempoolse ükse kõige alumisse serva, kuna see on läbi roostetanud. Väljastpoolt vaadates seal kobrutab küll värvi all, kuid ei uskunud, et see läbi ukse on jõudnud... Kas seda annab parandada või tuleks uus uks osta?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#105
Eks ma üritan nädalavahetusel vaadata seda asja. Kõik kruvid leitavad, või on mõni kuhugi peidetud? Kust ei oskaks vaadata?
cron