Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#31
TBH, mingi ürituse orgunn on asja juures kõige lihtsam. Igasugu nänn on ka põhiliselt tellimise vaev (kui tahtjaid leidub)..:P Kõige raskem on leida motivatsioon, et miks üldse ja siis seda veel üleval ka hoida aastaid... Me Teageriga oleme seda Saabiklubi asja üksjagu ajanud, ta ilmselt kinnitab mu juttu..:)

Logo koha pealt. Tehke lihtsam ja vähemate värvidega, selle kasutamine on tulevikus lihtsam ja odavam. Logo peab olema arusaadav ka väikesena. Nii paari cm kõgusena.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#32
Täiesti päri sellega, et hea logo on minimalistlik (miskipärast tuli mulle praegu meelde Lennart Meri nimelise Tallinna Lennujaama nimešõu :beaver: )

Ja ka selle moti koha pealt-> kõik ülejäänu on lihtne... nagu juba ütlesin-> keeruliseks muutub asi seal, kus tuleks panna paberile, mis on need asjad, mida klubi pakub (nänni jaoks pole justnagu klubi vaja, üritused saab ehk ka muidu korraldatud jne).

Nüüdseks võiks juba öelda, et asi on viimase vindi peal ja tegelikult otsin veel pisikest tõuget, et 19,17 riigile maksta ja mööda ametiasutusi kolades asi käima panna (poolametlikult on meil olemas ka juhatus :mrgreen: ) :beaver:

pikk jutt lühidalt-> klubi loomine ainult selle pärast, et teistel on ka pole just kõige :roll: mõistlikum tegevus
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#33
Ametiasutustes kolada pole ju vaja. See regamine on võimalik täiesti elektrooniliselt ära teha. Ja põhikirja ei pane sa nagunii kirja seda, mida klubi pakub..:) See on juba järgmine asi, mida otsustab ilmselt juhatus või üldkogu (soovitan läbi mõelda põhjalikult, kuidas te defineerite üldkogu hääletusvõimelise olemise jms, et ei tekiks ühel hetkel situatsiooni, et peotäis inimesi on küll ümber laua, aga otsustada ei saa midagi, sest põhikirja järgi ei ole kvoorumit koos..:) ).
Eesti Saabiklubi ja foorum

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#35
spark kirjutas:vaatasin kuidas nn. olemasoleva klubiga on?
https://ariregister.rik.ee/lihtparing.py/menetlusteave
KUSTUTATUD?

Huvirav miks see siis suleti?
Tollal, kui suur kisa kära oli siis pold kinnipanemisest ega ümbertegemisest juttugi.
puhaku ta rahus :hi:
See on puhtalt riigi teema. Riik hakkas surnud ühinguid kinni panema, juhul kui majandusaasta aruanne on esitamata (ka 0 käibe puhul tuleb aruanne esitada) siis saadetakse hoiatusi natuke aega ja kui ei reageerita siis lõpetatakse ära kui surnud ürituse.

Klubist - kõik see paberimajandus on triviaalne tegelikult. Tuleb selgeks mõelda kas ja milleks klubi vaja on. Järgnevalt leida inimesed kes sellega tegeleksid. Kogemus Saabiklubiga on see, et kindlasti peab olema tuumik - vana kaardivägi, kes ehk vahel suigub talveunne aga vajadusel on alati saadaval. Sealhulgas peaks olema esindusnägu, raamatupidaja, advokaat...
Ülejäänud juhatus kui peetakse vajalikuks võib olla liikuv ja nö projektijuhi moodi aktivistid. Vaja nänni tellida, keegi tahab tegeleda. Üritus püsti panna. Jne...

terv, teager
Pilt

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#36
:hi:

ametiasutuste hulka kuuluvad ka näiteks pangad :mrgreen: millega täiesti elektrooniliselt suhelda ei saa.

Vana klubi hääbus, see on ka põhjus, miks esialgne entusiasm mööda läks (aus olla, siis vaadates selle foorumi elu tekib küsimus, et kellele ja milleks seda üldse looma hakata). Olemasolev klubi pandi kinni 2012 suvel, eelmise foorumi suremise teema algas 2012 sügisel (reaalselt klubitegevust vist ei ole peale 2010 olnud)

Reaalselt on vaja klubi selleks, et pidada üleval domeeni ja foorumit (et ei juhtuks see, mis juhtus enne). Kaasa toob see endaga raamatupidamiskohustuse (mis on MTÜ puhul lihtsaimast lihtne), hulgale inimestele kohustuse olla juhtorgani liikmed (mis ei ole samuti tappev), teoreetilised vaidluste ja vastutuste võimalused (mis ei ole samuti üle jõu käiv) ning foorumi üleandmise enda nimelt klubi all enda nimele :wave: .

Ja abi on sellest niipalju, et [.insert good ideas here.]

P.S. Kaardivägi on meil enamvähem olemas, projektijuhi moodi aktiviste on samuti mõned :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#37
Minu arvates ei tee paha tuua eraldi välja see "Eesti Alfa Romeo Klubi", tegu on siiski meie, Eesti klubiga ning miks mitte seda ka näidata. Samas, AR'i logo peaks minu arvates ikka jääma AR'i logoks, seega seda georgaafilist elementi risti asemele ei ole vaja. Tekst logo ümber aga on kena. See alumine ja parem logo on kena. Peaks ainult vist otsustama, kas tekst oleks eesti keeles või inglise keeles.